17 dni temu

Cardano ma plany dotyczące finansowego systemu operacyjnego peer-to-peer w Afryce

Nadchodzi nowa rzecz w projekcie Cardano, o którym założyciel Cardano opowiadał z okazji Wigilii 2021 roku.

Cardano to popularny projekt kryptograficzny w branży kryptograficznej. Jego natywny token ADA zajmuje 6. miejsce pod względem wielkości obrotu kapitalizacją rynkową. Ten projekt działa doskonale, a precyzyjne prace rozwojowe powoli zmierzają w kierunku wzrostu. We wrześniu 2021 r. sieć blockchain Cardano przeszła przez Alonzo Hardfork. Po Alonzo Hardfork sieć blockchain Cardano umożliwiła łatwe wdrażanie projektów kryptograficznych w swojej sieci poprzez model inteligentnej umowy.

W grudniu 2021 roku, w Wigilię, założyciel Cardano, Charles Hoskinson, pojawił się w sezonie wideo YouTube. W filmie Charles powiedział, że jest podekscytowany następnym rokiem 2022, ponieważ wiele ważnych partnerstw pojawi się w połowie 2022 roku. Jednak w tamtym czasie nie ujawnił wiele na ten temat. Ale teraz ostatni tweet potwierdził, że jest to rodzaj partnerstwa opartego na usługach finansowych.

W poniższym tweecie widzimy, że chodziło o partnerstwo projektu Cardano Crypto z Pezesha w celu stworzenia finansowego systemu operacyjnego peer-to-peer (P2P) w Afryce, aby umożliwić łatwe usługi finansowe wśród ludzi bez przechodzenia przez scentralizowane usługi.

Wcześniej Charles wyjaśnił w kilku słowach, że dana osoba będzie mogła uzyskać od siebie pożyczki w kryptowalutach za pomocą Stable Coins, siedząc w różnych krajach. Charles powiedział również, że będzie to zależeć również od oceny kredytowej i weryfikacji tożsamości.

Charles zauważył również, że kiedy Cardano ustanowi swój system finansowy w Afryce z Pezesha, będzie to większy system finansowy w kraju niż tradycyjny system finansowy.

Warto zauważyć, że po ukończeniu Alonzo Hardfork w sieci blockchain Cardano, Charles był w trasie po Afryce. W Afryce Charles spotkał się z wieloma biznesmenami i urzędnikami państwowymi, aby wprowadzić falę przyjęcia technologii blockchain w celu rozwoju tradycyjnego systemu finansowego.

Przeczytaj także: Gwiazda Shark Tank, Kevin O'Leary, mówi, że Real Estate i NFT przejdą na NFT

Źródło: bitcoinik.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy