12 dni temu

Cardano (ADA)-Najlepszy Crypto 2022?

  • Cardano (ADA) ma na koncie liczne premiery rozwojowe, które są przygotowane na 2022 rok.
  • Rozwiązanie Cardano Layer2 - Hydra ma zostać uruchomiona w 2022 roku.
  • Pierwsze miejsce pod względem działań rozwojowych na rok 2021.

Dostanie się do pierwszej dziesiątki kryptowalut może być nie lada wyzwaniem. Najtrudniejsze jest jednak utrzymanie i utrzymanie pozycji w pierwszej dziesiątce. Pod tym względem Cardano (ADA) jest wykładniczo uważane za jedno z najbardziej stabilnych i ugruntowanych kryptowalut w pierwszej dziesiątce.

Fakt, że Cardano jest nie tylko kolejną kryptowalutą lub altcoinem, ale opiera się wyłącznie na swojej silnej platformie i sieci blockchain. Co więcej, ADA, natywny token Cardano, jest w rzeczywistości całkowicie uzależniony od swojej platformy blockchain. Dzięki licznym zmianom w sieci przez cały 2021 r. Cardano jest gotowe na rok 2022.

Najważniejsze wydarzenia 2021 r

W związku z tym jednym z głównych wybuchów epidemii Cardano w roku 2021 jest to, że znalazło się ono na pierwszym miejscu wśród wszystkich kryptowalut pod względem badań i rozwoju platformy. Poza tym blockchain Cardano zajmuje również pierwsze miejsce pod względem rozwoju blockchain na rok 2021.

Mimo to rok 2021 dla ADA pod względem ceny nie był tak jasny. Wynika to z faktu, że wszystkie zmiany na platformie miałyby wpływ na ceny tokenów natywnych tylko w dłuższej perspektywie, a nie w krótkim okresie czasu. Jednak to było w roku 2021, kiedy ADA osiągnęła swój aktualny ATH wynoszący 2,96 USD we wrześniu.

ADA na rok 2022

Jak wielu analityków przedstawia, że ​​wszystkie zmiany dokonane w roku 2021 przyniosą owoce dla altcoina w roku 2022. Mimo to prawdopodobna cena ADA przewidziana na rok 2022 to 5 dolarów! Można to jednak osiągnąć tylko po zaobserwowaniu różnych poziomów wyłamań w całym tekście.

Po pierwsze, ADA musi osiągnąć cel 1,50 USD. Jeśli tak się stanie, ADA będzie świadkiem wyraźnego wzrostu o 32%, osiągając ostatecznie 1,98 USD w pierwszym kwartale 2022 r. Oprócz wzrostu cen, Cardano jest gotowe do uruchomienia swojego długo oczekiwanego rozwiązania skalowalności warstwy 2, Hydra. Hydra skupi się całkowicie na transakcjach finansowych na platformie Cardano. Oczekuje się, że transakcje na sekundę z Hydrą będą się wielokrotnie mnożyć. Ponadto ostatecznie zwiększa to skalowalność, stawiając na szalę inne sieci blockchain, takie jak Ethereum (ETH) i Solana (SOL)!

Źródło: thenewscrypto.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy