25 dni temu

Cena Cardano (ADA) przekroczyła właśnie strefę kupna, czy już późno na imprezę?

Bożonarodzeniowe dzwony biją razem ze światem, ale przestrzeń kryptowalut wydaje się być trochę oddalona od rajdu Mikołajów. Aktywo nagle wyłamało się z konsolidacji i znalazło się wysoko, testując jedną z ważnych stref w okolicach 1,45 USD. Ale od tego czasu cena ADA wynosi

Unosić się wraz z tymi poziomami oporu i każdego dnia odrzucać, próbując wzrosnąć wyżej.

Czy Cardano ponownie rozpocznie swój stagnacyjny trend?

Cóż, początek bieżącego miesiąca handlowego był całkiem dobry dla aktywa i wkrótce po krzyżu śmierci cena została drastycznie obniżona. Spadek poza kluczowe poziomy 1,45 dolara był dość niepokojący, ponieważ cena została obniżona do zaledwie 1,1 dolara. Co więcej, nie tracąc dużo czasu, aktywa szybko odbiły się po zdrowej konsolidacji. Jednak obecna akumulacja na tych poziomach próbuje również wskazać na trudną walkę między kupującymi a sprzedającymi.

Cena Cardano oscylowała między 1,1 a 1,3 USD przez ponad 10 dni w grudniu, co było uważane za ogromną strefę zakupów. Teraz, gdy zasób przechodzi przez tę konsolidację, ponownie znajduje się w mniej więcej stagnacji wraz z podobnymi poziomami. Jednak obecna akumulacja może być nieco inna, ponieważ wydaje się, że kupujący zdominowali rajd. I dlatego okazywanie stałej siły na tych ważnych poziomach może wkrótce przyciągnąć wiele innych silnych rąk.

Obecnie cena Cardano waha się wraz z poziomami 1,4 USD, jednak po udanym wybiciu następny cel do osiągnięcia to około 1,79 USD. Co więcej, aktywa mogą zamknąć roczną transakcję, przekraczając 2 USD po przebiciu przez poziomy oporu 1,93 USD. Ponieważ cena ADA mocno się konsoliduje, powrót do niższych poziomów wydaje się mało prawdopodobny.

Źródło: coinpedia.org
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy