25 dni temu

Cele założyciela Cardano (ADA) na rok 2022 w branży kryptograficznej

Charles Hoskinson podzielił się swoimi ambicjami z projektem Cardano na przyszły rok.

Cardano to najlepsza sieć blockchain Stabelcoin w branży kryptograficznej, a ta moneta jest powszechnie znana jako najlepsza sieć blockchain po Ethereum. Jednak obecny trend nie idzie w parze z Cardano, ale większość platform kryptograficznych Defi rozważa sieć blockchain Cardano.

Charles Hoskinson, założyciel projektu Cardano i dyrektor generalny IOHK, podzielił się swoimi planami dotyczącymi blockchain Cardano na przyszły rok, w tę Wigilię.

Założyciel Cardano powiedział , że chce dotrzeć z kredytem pieniężnym do wszystkich ludzi na świecie, którzy są zacofani, z wykorzystaniem technologii blockchain sieci Cardano.

„Moim celem na drugą połowę 2022 r. jest ustalenie, jak połączyć wszystkie elementy, aby uzyskać kompleksową transakcję mikrofinansową na Cardano”

Charles zauważył również, że oddanie władzy finansowej ludziom na kontynencie afrykańskim będzie dla nich lepsze, ponieważ tradycyjne metody finansowe nie mają dużo większego potencjału. On dodał:

„Jest bez pozwolenia i nie możesz go wyłączyć, gdy to się stanie. Otwiera tysiące rozmów… jaka jest dobra tożsamość? Jaka jest dobra ocena kredytowa? Jakie inne produkty i usługi powinny istnieć w realnej (realnej) przestrzeni finansowej w Afryce? A jak rozprzestrzenimy to na całą Afrykę? To jest marzenie.

Ponadto Charles powiedział, że Cardano połączy swoją sieć z wieloma instytucjami, a także wprowadzi do Linuksa projekty typu open source, takie jak Hyperledger.

Założyciel Cardano zauważył również, że przechodzą od poprawności projektu do nowych przypadków użycia, ponieważ poprawność w Cardano Ecosystem była bardzo potrzebna, ale gdy poprawność zostanie osiągnięta, Cardano przejdzie w kierunku optymalizacji, użyteczności i tych czynników.

Przeczytaj także: grzywna w wysokości 750 000 USD na Binance nałożona przez turecką jednostkę wywiadowczą

Źródło: bitcoinik.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy