16 dni temu

Cardano (ADA) wypiera Ethereum (ETH), aby poprowadzić wszystkie aktywa kryptograficzne w działalności rozwojowej w 2021 r.: Insights Firm Santiment

Firma Santiment zajmująca się analizą kryptowalut ujawnia, że ​​w 2021 r. platforma inteligentnych kontraktów Cardano (ADA) wyprzedza konkurencję pod względem aktywności deweloperskiej, przewyższając swojego największego konkurenta Ethereum (ETH).

W raporcie na koniec roku Santiment firma analityczna twierdzi, że śledziła dane programistyczne z tysięcy publicznych repozytoriów GitHub, aby stworzyć listę 20 najlepszych projektów według zagregowanej aktywności programistycznej w 2021 roku.

Na szczycie znajduje się Cardano (ADA), a następnie kanaryjska sieć Polkadot Kusama (KSM). Na trzecim miejscu znajduje się sam interoperacyjny blockchain Polkadot (DOT), podczas gdy wiodąca platforma inteligentnych kontraktów Ethereum zajmuje czwarte miejsce.

Źródło: Świadomość

Dane pokazują, że Cardano nie tylko wyprzedziło konkurencję pod względem całkowitej aktywności programistycznej, ale także wyprzedza krzywą pod względem liczby aktywnych użytkowników na co dzień w swoim repozytorium Github.

Santiment twierdzi, że Cardano znajduje się na szczycie listy, mając średnio 53 użytkowników dziennie do swoich repozytoriów GitHub w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Kusama i Polkadot zajmują drugie i trzecie miejsce, za nimi plasują się Ethereum i czołowa zawodniczka ETH Solana (SOL).

Źródło: Świadomość

Chociaż firma zajmująca się badaniem rynku twierdzi, że działalność deweloperska ma bardzo mały wpływ na krótkoterminowe trendy rynkowe, ostatecznie pokazuje, jak udany może być projekt w dłuższej perspektywie.

„Chociaż ma niewielki lub żaden wpływ na krótkoterminowe trendy rynkowe, aktywność programistyczna jest dość niedocenianym wskaźnikiem sukcesu projektu, ponieważ pokazuje comiesięczne zaangażowanie zespołu w tworzenie działającego produktu, dopracowywanie i ulepszanie jego funkcji oraz pozostawanie wiernym długoterminowej mapie drogowej”.

Cardano wymienia ręce po 1,39 USD w momencie pisania, co stanowi 12% spadek w porównaniu z siedmiodniowym maksimum wynoszącym 1,58 USD.

Sprawdź cenę akcji Don't Miss a Beat – Zasubskrybuj, aby otrzymywać powiadomienia e-mail o kryptowalutach dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej Śledź nas na Twitterze , Facebooku i Telegramie Surfuj po codziennej mieszance Hodl
Sprawdź najnowsze nagłówki wiadomości
Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w The Daily Hodl nie są poradami inwestycyjnymi. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem inwestycji wysokiego ryzyka w Bitcoin, kryptowalutę lub aktywa cyfrowe. Należy pamiętać, że Twoje przelewy i transakcje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, są Twoim obowiązkiem. The Daily Hodl nie zaleca kupowania ani sprzedaży żadnych kryptowalut ani aktywów cyfrowych, ani The Daily Hodl nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Daily Hodl uczestniczy w marketingu afiliacyjnym.

Polecany obraz: Shutterstock/Sergii Molchenko

Źródło: dailyhodl.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy