miesiąc temu

Launchpad Candao wykorzystuje siłę mediów społecznościowych do finansowania i rozwoju ekosystemów

Choć drogi współzałożycieli Candao, Pawła Barylskiego i Roberta Weskera przecięły się przypadkiem, projekt przyniósł ciekawe innowacje w przestrzeni blockchain i kryptowalut. Candao zostało założone na początku 2021 roku, ale od czasu jego uruchomienia poczyniło ogromne postępy. Projekt został zaprojektowany z kilkoma innowacyjnymi funkcjami, które obejmują algorytmy Matchify, Meta-scan, CandyPad, CandyChain, CanID i tak dalej.

Candao Launchpad (CandyPad) ma na celu zakłócenie tradycyjnej metody założycieli startupów i przedsiębiorców pozyskujących kapitał na swój biznes. Według CB Insights głównym powodem upadku wielu firm i startupów jest brak gotówki lub niezdolność do pozyskania nowego kapitału. Wiele projektów opartych na blockchain stara się wykorzystać siłę mediów społecznościowych, aby pomóc przedsiębiorcom i założycielom firm zebrać pieniądze na swoje projekty. Wygląda na to, że Launchpad Candao przewodzi w tym względzie.

Przegląd CandyPad

CandyPad firmy Candao oferuje progresywny, wolny od alokacji i pozbawiony zaufania portal społecznościowy, który pozwala członkom społeczności i użytkownikom głosować, czy ich pieniądze powinny zostać odblokowane przez zbiórkę pieniędzy, w zależności od wcześniej uzgodnionych kluczowych wskaźników wydajności (KPI). Użytkownicy i członkowie społeczności mają swobodę inwestowania dowolnej kwoty w dowolny projekt. Wczesne rozpoczęcie tych projektów oferuje użytkownikom możliwość zdobycia wyższych nagród za powodzenie projektu.

CandyPad jest jak Zdecentralizowana Organizacja Autonomiczna (DAO), w której członkowie decydują o tym, co dzieje się w systemie. Członkowie mogą decydować o finansowaniu firmy i jej kwocie. Stworzyło to równe szanse dla wszystkich i każdego, aby odnieść sukces w swoim biznesie. Różni się to od sytuacji, w których będziesz musiał być na łasce kilku inwestorów venture capital (VC). Dzięki CandyPad Candao możesz budować i rozwijać swój biznes, wykorzystując społeczności sieci społecznościowych i nie polegając na nawiązywaniu nowych kontaktów.

Candao Launchpad rozdziela przychody do wszystkich aktywnych społeczności. Jeśli zaangażujesz się w swoją społeczność, możesz tworzyć tokeny i zmaksymalizować swój potencjał jako członek. Candao sprawia, że ​​postrzegasz swoje pieniądze jako dane i wyłącznie od Ciebie zależy, ile danych generujesz. Jako członek społeczności możesz zwiększyć swoje możliwości zarobkowe na platformie, inwestując w osoby i firmy, tworząc dla siebie źródło dochodu, dostarczając rekomendacje produktów i usług, a także możesz pracować jako twórca nad projektem.

Candao Social Network Launchpad umożliwia członkom społeczności współpracę/partnerstwo z osobami o podobnych poglądach przy projektach. Członkowie mogą również budować zaufanie w łańcuchu dla siebie i członków swojego zespołu.

Jak działa CandyPad

CandyPad firmy Candao tworzy ekosystem, w którym założyciele startupów i przedsiębiorcy mogą nawiązywać kontakty z podobnie myślącymi członkami społeczności. Mogą współpracować i zbierać pieniądze, aby dalej rozwijać swoją społeczność i wspierać swoje firmy. CandyPad umożliwia tym założycielom prezentację ich koncepcji biznesowej bez żadnych barier, budowanie wokół firmy rentownej społeczności za pomocą opłacalnych narzędzi marketingowych.

Launchpad umożliwia również społeczności nagradzanie członków, którzy chcą uczestniczyć w nowych projektach, za pomocą tokenów projektu. Nagroda w postaci tokena jest w zamian za ich usługi. Dla osób, które nie mają dostępu do kapitału lub sieci do budowania wspaniałych ekosystemów dla nowych start-upów, CandyPad firmy Candao stanowi dobry punkt wyjścia z żywą społecznością.

Wniosek

Wykorzystanie siły mediów społecznościowych, aby pomóc założycielom firm pozyskiwać fundusze i budować opłacalne ekosystemy, jest niewątpliwie rewolucyjną koncepcją w przestrzeni biznesowej. Platforma startowa Candao jest prawdopodobnie brakującym elementem dla założycieli, którzy walczą o finansowanie swojego biznesu i budowanie aktywnej społeczności.

Źródło: blockonomi.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy