24 dni temu

Buterin rozmawiał z Argentyną: decentralizacja to coś więcej niż pieniądze

Vitalik Buterin rozmawiał z Argentyną i tamtejszą społecznością Ethereum, mówiąc, że decentralizacja wykracza daleko poza pieniądze, ponieważ czytamy więcej dzisiaj w naszych najnowszych wiadomościach o Ethereum.

Vitalik Buterin pojechał do Buenos Aires, aby zobaczyć wskaźniki inflacji, a społeczność ETH przyjęła twórcę do swojego kraju. Vitalik powiedział, że to znacznie więcej, niż oczekiwał od społeczności Ethereum w Argentynie. Nawet więcej niż do tej pory widział na świecie i wykrzyknął kilka projektów o argentyńskich korzeniach. Zauważył również, że kraj ma niesamowitą ilość talentów i rzeczywiste zapotrzebowanie na technologię blockchain, ponieważ web3 rozwiązuje problemy w kraju.

Buterin rozmawiał z Argentyną i powiedział, że DAO są tym, co w końcu musi się wydarzyć. Przewidział wzrost dla ENS i wspomniał o swoich nowych celach z mapy drogowej. Ogólnie rzecz biorąc, Vitalik skupia się na naprawianiu i przyznał, że blockchain Ethereum ma kilka problemów, ale są ludzie, którzy pracują nad każdym z nich. Na przykład obiecał, że Ethereum zwróci się do mechanizmu konsensusu Proof of Stake, a gdy tak się stanie, Vitalik twierdził, że pozbędzie się centralizacji. Zadzwonił do twórców portfela, aby podjęli wyzwanie i powiedział, że w 2022 roku możemy zdecentralizować Ethereum.

Mówiąc o decentralizacji, twórca Ethereum podzielił się swoimi poglądami na temat projektu i według niego koncepcja nie sugeruje, że nie ma liderów, ale sugeruje, że ci liderzy nie mogą podejmować decyzji i będą musieli pracować, aby zdobyć szacunek wszystkich. Istnieją również struktury, w których nowi liderzy mogą się wyłonić i poczuć, że projekt wymaga pozytywnej wizji do naśladowania, a Ethereum z biegiem czasu stało się bardziej zdecentralizowane. Vitalik powiedział, że to zdanie nadaje temu artykułowi tytuł „Myślę, że wartość decentralizacji wykracza daleko poza pieniądze”.

Ethereum odzyskane 4 000 USD, eth, cena, poziom

Oprócz Ethereum gospodarze dyskutowali również o innych tematach, takich jak własność ułamkowa, technologie przedłużania życia i jak blockchain może przyczynić się do ewolucji mediów społecznościowych. Według twórcy Ethereum media społecznościowe mogłyby uniknąć scentralizowanej moderacji i odepchnąć złych aktorów na bok. Buterin zauważył:

„Jeśli Ethereum nie będzie się skalować, to Ethereum zdecydowanie zawiodło. Jeśli Ethereum udaje się skalować, ale zamienia się w coś, co jest scentralizowane, to myślę, że również nie powiodło się. Jeśli Ethereum odniesie sukces w skalowaniu i decentralizacji jako blockchain, ale nic ciekawego nie zostanie na nim zbudowane i nikt tak naprawdę nie otrzyma z niego żadnej wartości, to również się nie powiedzie”.

Źródło: www.dcforecasts.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy