12 dni temu

Ożyw swój AOZ NFT

Wierzymy, że od momentu wybicia wybranego obywatelskiego NFT AOZ powstała więź między tobą a tą konkretną grafiką PFP lub postacią cyfrowego świata. Cyfryzacja nie czyni tego mniej realnym. Jest w nim coś, co cię uderza i możesz uwierzyć, że ma szczególną postać, którą również widziałeś w sobie pod kolorową skórą.

Teraz masz szansę ożywić swoją osobowość obywatela AOZ. Współpraca ogłoszona wspólnie przez Mirrorworld i Metaverz Studio (która stworzyła i uruchomiła projekt AOZ) 6 stycznia 2022 r. pozwoli Ci wybić DUSZĘ dla swojej osobowości AOZ.

Czym jest dusza?

Dusza to układ dialogowy zasilany przez sztuczną inteligencję, dzięki któremu Twój NFT jest bardziej angażujący i interaktywny. Każdy Soul NFT może zostać włączony do istniejącego NFT, aby go ożywić. Dokładniej, Soul NFT składa się z 6 poziomów dialogów. Mirror World skomercjalizował pierwszy na świecie inteligentny NFT w maju 2021 roku.

Jak zdobyć Duszę?

Strona internetowa: https://mirrorworld.fun/

Czas rozpoczęcia: 8 rano UTC, 6 stycznia 2022

AOZ rozpoczął publiczne wybijanie monet 15 grudnia 2021 r., osiągając kamienie milowe 1500 NFT dla publicznej mennicy. Wszyscy nasi posiadacze AOZ NFT są uprawnieni do bezpłatnego Mirror World Soul.

Najpierw odwiedź witrynę Mirror World, wybierz „DUSZA” na górze i kliknij przycisk „Odbierz”. Następnie podłącz portfel MetaMask i upewnij się, że działa w sieci Mainnet. Następnie przejdź do procesu odbierania duszy, klikając przycisk „Potwierdź” w portfelu MetaMask. Posiadacze są odpowiedzialni za opłatę gazową za bicie.

Przewodnik: https://assets.mirrorworld.fun/doc/Soul_Claiming_Guide_EN.pdf

Związanie twojej duszy:

Po odebraniu duszy możesz powiązać ją z AOZ NFT, klikając przycisk „Powiąż teraz”. Po zakończeniu procesu wiązania możesz komunikować się z AOZ NFT, ponieważ jest teraz wyposażony w inteligencję. Jeśli zdarzy ci się mieć więcej niż jeden AOZ NFT, możesz uwolnić swoją Duszę i związać się z kimkolwiek, kogo pragniesz.

Przewodnik: https://assets.mirrorworld.fun/doc/Soul_Claiming_Guide_EN.pdf

Bądźcie czujni

W pierwszym kwartale 2022 r. AOZ wprowadzi funkcję tworzenia społeczności, umożliwiającą posiadaczom AOZ opracowywanie pochodnych swoich Obywateli. Zarządzanie społecznością zostanie ustanowione, aby posiadacze mogli odkryć nowe możliwości wykorzystania ich NFT w Definicji i grach. Utworzona zostanie pula płynności w celu ustabilizowania cen AOZ NFT, pochodzących z 5% sprzedaży.

W drugim kwartale 2022 r. AOZ uruchomi Metaverse of Decentropolis i wprowadzi AOZ gamefi. Decentropolis jest podatne na ataki obcych, a wszyscy obywatele muszą walczyć z tymi najeźdźcami i wspólnie odbudować miasto. Użytkownicy będą odkrywać interaktywny metaverse z awatarami NFT i cieszyć się niesamowitymi wrażeniami dla wielu graczy.

O AOZ

Uruchomiony przez Metaverz Studio, Age of Z (AOZ) to rewolucyjny projekt Photo For Profile, który uwzględnia zasady i wartości społeczności Gen Z: inkluzywność, prywatność i wolna wola. AOZ składa się z 1993 r. ręcznie rysowanych „Obywateli”, z których każdy ma swój własny zestaw futurystycznych cech. Wszyscy obywatele są zobowiązani do ustanowienia samowystarczalnego, autonomicznego i harmonijnego nowego świata, w którym wprowadzane są innowacyjne i oparte na współpracy rozwiązania w celu ochrony i wzmocnienia prywatności. Metaverse AOZ to otwarta i zdecentralizowana społeczność prezentująca cyberpunk i sztukę współczesną.

O świecie lustrzanym

Mirror World to wirtualny świat oparty na blockchain oparty na sztucznej inteligencji i innych technologiach. Integruje wiele gier i doświadczeń oraz zapewnia użytkownikom dostęp do różnych scenariuszy gier dzięki wykorzystaniu połączonych i niezależnych systemów ekonomicznych. Istnieją wirtualne stworzenia AI zdolne do wykonywania swojej woli, wraz z rzeczywistymi użytkownikami. Użytkownicy mogą komunikować się z nimi w Lustrzanym Świecie i wchodzić z nimi w interakcje w sytuacjach społecznościowych, grach i innych.


To jest post sponsorowany. Dowiedz się, jak dotrzeć do naszych odbiorców tutaj . Przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności poniżej.

Źródło: news.bitcoin.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy