19 dni temu

Sklepy stacjonarne akceptujące Ethereum Classic (ETC)

Ethereum Classic jest słusznie uznawane za oryginalne Ethereum, które zachowało swoje zaangażowanie w początkową filozofię projektu Ethereum. Ethereum Classic pozostaje wielką marką w branży kryptograficznej, która jest szeroko wykorzystywana przez ludzi i firmy. Jednym z najczęstszych przypadków użycia monet ETC są płatności. Dlatego na całym świecie istnieją setki firm, które oferują klientom ETC jako metodę płatności. Społeczność Ethereum Classic zawsze wspiera firmy, które akceptują ETC jako płatność. Oto lista firm, które posiadają bramkę płatności ETC. Akceptacja ETC jest łatwa i każdy może to zrobić, korzystając z rozwiązań NOWPayments .

Kluczowe punkty:

  • Ethereum Classic to oryginalna sieć Ethereum.
  • ETC, natywna waluta łańcucha bloków, jest akceptowana przez Oeno Gallery, Paleo Treats i FilamentOne.
  • Terminal Point-of-Sale firmy NOWPayments to doskonałe rozwiązanie do przyjmowania płatności ETC dla sklepów stacjonarnych.
Co to jest Ethereum Classic?

Co to jest Ethereum Classic?

Ethereum Classic to oryginalna wersja blockchaina Ethereum. Sieć rozpoczęła działalność w 2015 roku. Blockchain umożliwił użytkownikom tworzenie zdecentralizowanych aplikacji, które odpowiadałyby potrzebom programistów. Dodatkowo sieć wprowadziła nowy rodzaj tokenów, non-fungibles (NFT). Niewymienne tokeny to unikalne zasoby cyfrowe, które są powiązane z określonymi obiektami, takimi jak obrazy lub filmy. Co więcej, sieć oferowała platformę, która umożliwiała innym wybijanie swoich tokenów i hostowanie początkowych ofert monet. W 2016 roku, w związku z atakiem na DAO, większość społeczności Ethereum zdecydowała się na wprowadzenie zmian w kodzie sieci. Ci inwestorzy, którzy nie zgadzali się z tym posunięciem, zdecydowali się na hard fork, który ostatecznie doprowadził do powstania Ethereum Classic.

Jakie sklepy offline akceptują ETC?

Filament Jeden

Filament Jeden

FilamentOne to sklep, w którym można dostać praktycznie każdy sprzęt i materiał potrzebny do druku 3D. FilamentOne sprzedaje zarówno podstawowe, jak i profesjonalne drukarki 3D już od 449 USD. Każdy, kto zajmuje się drukowaniem 3D, wie, jak trudno jest znaleźć wysokiej jakości filament w przystępnej cenie. FilamentOne produkuje własny rodzaj filamentu, który, jak dowiedziono, ma doskonałe właściwości. Firma oferuje swoje fajne pudełko subskrypcyjne o nazwie PROFI Box, które zawiera różne filamenty, które są ręcznie wybierane przez profesjonalistów zajmujących się drukowaniem 3D. FilamentOne posiada sklep internetowy oraz kilka sklepów stacjonarnych, które są otwarte dla klientów. Firma oferuje szybką i bezpłatną wysyłkę wszystkich zamówień na terenie Stanów Zjednoczonych. W Europie istnieje również oddział FilamentOne, który wysyła zamówienia powyżej 30 euro za darmo. Zawsze możesz skontaktować się z firmą, aby dowiedzieć się więcej o każdym sprzedawanym przez nią produkcie. Firma akceptuje Ethereum Classic i wiele innych monet jako płatność.

Galeria Oeno

Galeria Oeno

Galeria Oeno działa od 2004 roku i przez ten czas zyskała uznanie jako miejsce wysokiej klasy współczesnej i historycznej sztuki. Galeria znajduje się w winnicy Huff Estates w sercu hrabstwa Prince Edward w Ontario. Kolekcjonerzy, konsultanci sztuki i projektanci z różnych części świata odwiedzają galerię, aby cieszyć się nowymi i popularnymi dziełami sztuki, a także je kupić. Galeria Oeno jest dumnym członkiem Stowarzyszenia Dealerów Sztuki Kanady. Galeria Oeno zapewnia pomoc zarówno kolekcjonerom korporacyjnym, jak i prywatnym w pozyskiwaniu i sprzedaży historycznych dzieł sztuki kanadyjskiej i międzynarodowej o dużym znaczeniu. Galeria pośredniczyła w sprzedaży prac Toma Thomsona, Lawrena Harrisa, Emily Carr, Pabla Picassa, Francisa Bacona i wielu innych znanych artystów. Galeria jest otwarta na innowacje i chętnie wymienia swoje dzieła sztuki na zasoby cyfrowe, w tym Ethereum Classic.

Paleo Smakołyki

Paleo Smakołyki

Paleo Treats była jedną z pierwszych firm, które specjalizowały się w deserach paleo. Wprowadzony na rynek w 2009 roku, Paleo Treats kontynuuje prace nad rewolucją najpotężniejszej branży na świecie: Big Sugar. Główną ideą produktów Paleo Treats jest sprawienie, aby desery były zdrowe i apetyczne bez użycia „oszukańczych” składników. Takie składniki obejmują gluten, skrobię, wypełniacze, nabiał, cukier rafinowany, kasze i sztuczne aromaty. Chociaż prawie niemożliwe jest wyobrażenie sobie słodyczy bez tych składników, Paleo Treats faktycznie sprawia, że ​​niemożliwe staje się rzeczywistością. Zasadniczo posiłki Paleo Treats są idealne dla wegan i osób, które na ogół starają się unikać spożywania niezdrowej żywności. Paleo Treats prowadzi pełnowymiarową komercyjną piekarnię i obsługuje tysiące klientów. Paleo Treats, mimo że jest dużym przedsiębiorstwem, wysyła każdą paczkę samodzielnie. Firma wykorzystuje najlepsze składniki i pozyskuje jak najwięcej z nich lokalnie. Firma ma siedzibę w południowej Kalifornii w San Diego. Paleo Treats akceptuje Ethereum Classic jako płatność.

Statystyki Autos Spa

Statystyki Autos Spa

Stats Autos Spa to kolejna stacjonarna lokalizacja na liście, która akceptuje Ethereum Classic jako płatność. Stats Autos Spa jest liderem w nanotechnologii detalowania. Stats Auto Spa stara się oferować najbardziej kompletną linię własnych produktów do wszystkich celów związanych z pielęgnacją samochodu. Jedną z głównych usług Stats Autos Spa jest powlekanie ceramiką. Ochrona powłoki ceramicznej ma bardzo szczególny zestaw właściwości, które odróżniają ją od innych produktów do ochrony lakieru. W stosunku do swojej grubości jest około 200 razy mocniejsza od stali hartowanej. Ceramika jest twardsza niż diamenty. Ceramika jest najlepszym przewodnikiem ciepła (UV), najlepiej odpycha brud i wodę (hydrofobowość) i jest całkowicie przezroczysta, ponieważ nie widać atomu. Powłoka ceramiczna chroni przed światłem UV, warunkami atmosferycznymi, kwaśnym deszczem, ptasimi odchodami, sokami drzewnymi, a nawet małymi rysami. Siedziba firmy znajduje się w Sevierville, TN. Firma akceptuje kryptowaluty jako płatność, a ETC jest jedną z nich.

Amerykańska Klinika Stomatologiczna

Amerykańska Klinika Stomatologiczna

American Dental Clinic to sieć klinik zlokalizowanych w Dubaju i Abu Dhabi, która od ponad 35 lat zapewnia pacjentom najlepsze zabiegi dentystyczne w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Firma posiada wysoko wykwalifikowany zespół dentystów ogólnych, specjalistów i higienistów, którym kieruje dr Michael Ziegler w ich dążeniu do doskonałości. Każda American Dental Clinic jest wyposażona w najnowocześniejszą technologię, aby zapewnić pełną gamę zabiegów, w tym stomatologię estetyczną, implanty dentystyczne, protetykę, stomatologię dziecięcą, licówki i ortodoncję. Firma dostarcza unikalne usługi. Na przykład American Dental Clinic jest jedyną kliniką w ZEA i regionie MENA, która wykonuje LANAP, specjalny zabieg regeneracji dziąseł, przy użyciu Millennium Dental Technology z Kalifornii. Dr Michael Ziegler szkolił się w Millennium przez dwa lata w USA. American Dental Clinic jest otwarta dla wszystkich, w tym inwestorów ETC, którzy chcą płacić za pomocą Ethereum Classic.

La Boutique

La Boutique

La Boutique to w 100% regionalna firma z siedzibą w Saguenay, Quebec. Misją firmy jest promowanie produktów z najwyższej półki, produkowanych w Ameryce Północnej. Sklep specjalizuje się w kawie i oferuje szeroką gamę smaków z różnych regionów świata. Na przykład klienci La Boutique mogą kupować mieszanki Espresso, które są bogate, zbilansowane i wahają się od tradycyjnych po automatyczne. Oprócz kawy w sklepie dostępne są różne rodzaje herbat. Na przykład w La Boutique można kupić rzemieślnicze herbaty liściaste i herbaty ziołowe z najwyższej jakości roślin i składników, starannie przygotowywanych ręcznie. La Boutique jest jednym z nielicznych sprzedawców syropów Davinci Gourmet. Sklep posiada najszerszą w Quebecu ofertę syropów smakowych, których niespotykaną reputację wspierają bariści z całego świata. La Boutique posiada również sklep internetowy ze swoimi produktami. La Boutique oferuje różne metody płatności kryptowalutowych, w tym Ethereum Classic.

Pita

Pita

Pita Barcelona to marka luksusowych zegarków założona i prowadzona przez niezależnych zegarmistrzów Aniceto i Daniela. Aniceto stała się pierwszą osobą, która zastosowała techniki magnetyzmu w zegarku mechanicznym. Opatentował nawet swoją innowację. Wszystkie zegarki Pita są wykonywane ręcznie, co oznacza, że ​​klienci mogą zamawiać wszelkiego rodzaju funkcje, które można dostosować. Pita posiada własne laboratorium zegarmistrzowskie, w którym projektuje nowe rozwiązania i wnosi wkład w dziedzinę zegarmistrzostwa. Firma sprzedaje nawet zegarek, który jest odporny na nacisk 5000 m pod wodą. Pita Barcelona jest dogodnie usytuowany w Barcelonie, zaledwie 10 minut spacerem od kościoła Sagrada Familia. Ręcznie robione zegarki Pita Barcelona można kupić w oficjalnym sklepie Pita. Firma przyjmuje również zamówienia w przedsprzedaży na swoje nadchodzące zegarki. Marka ma ograniczoną dostępność ze względu na spersonalizowany charakter swoich kreacji zegarmistrzowskich. Pita to kolejny przykład sklepu stacjonarnego, który akceptuje płatności Ethereum Classic.

Jak zaakceptować Ethereum Classic do sklepu stacjonarnego?

Jeśli masz sklep stacjonarny i chcesz akceptować płatności ETC, możesz to zrobić za pomocą NOWPayments. Faktury kryptograficzne i wirtualny terminal Point-of-Sale to niezawodne rozwiązania do przyjmowania ETC. Terminal PoS umożliwia sprzedawcom wystawianie indywidualnych faktur kryptograficznych dla każdego klienta. Terminal PoS automatycznie aktualizuje sumę w ETC zgodnie z najnowszym kursem wymiany. Ponadto sprzedawcy posiadający sklepy eCommerce mogą korzystać z wtyczek kompatybilnych z PrestaShop, WooCommerce, Magento 2, WHMCS, OpenCart, Zen Cart, Shopify i Shopware.

NOWPayments to usługa bez powiernictwa, która gwarantuje natychmiastowe wypłaty swoim partnerom. NOWPayments obciąża klientów tylko za transakcję, którą przetwarza. Opłata za transakcję zaczyna się od 0,4%.

Istnieje również możliwość wdrożenia widżetów darowizn ETC, przycisków i linków .

Wniosek

ETC to popularna opcja płatności wśród firm. Istnieje wiele firm, które akceptują ETC jako płatność. NOWPayments zapewnia narzędzia dla firm, które chcą wdrożyć bramę płatności Ethereum Classic .

Akceptuj płatności ETC
Źródło: nowpayments.io
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy