miesiąc temu

Breaking: Binance otrzymuje co do zasady zgodę na zostanie dostawcą usług kryptograficznych w Bahrajnie

Binance, największa na świecie giełda kryptowalut, kontynuuje swoją globalną ekspansję jako giełda przyjazna regulatorom. Tym razem, po jego wniosku o pozwolenie, Binance został osiągnięty zatwierdzenie w-zasada Banku Centralnego Bahrajnu (CBB), aby ustanowić siebie jako usługodawcy krypto-aktywami w kraju.

„Zgoda potwierdza zobowiązanie Binance do pełnej zgodności z wymogami regulacyjnymi oraz nasze szersze zobowiązanie do zakotwiczenia operacji i działań w Bahrajnie .”, powiedział Changpeng Zhao (CZ), założyciel i dyrektor generalny Binance.

Zatwierdzenie przez CBB czyni go pierwszym w historii regulatorem w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej (MENA), który udzielił zasadniczej zgody podmiotowi Binance . Jednak giełda kryptowalut jest nadal wymagana do ukończenia pełnego procesu aplikacyjnego pomimo zatwierdzenia przez CBB.

Ponadto CZ zauważyła, że ​​globalne zatwierdzenie organów regulacyjnych pokieruje ścieżką do masowej adopcji kryptowalut i blockchain. Zwłaszcza pro-krypto CBB, które konsekwentnie pracuje nad stworzeniem struktury kryptowalut, która ma na celu spełnienie globalnych standardów przeciwdziałania praniu pieniędzy, finansowania terroryzmu, monitorowania transakcji i ochrony konsumentów. CZ podkreślił, że to skrzyżowanie TradFi i DeFi przyniesie konsumentowi to, co najlepsze z obu światów, w większości ułatwiając bezpieczne inwestycje kryptograficzne.

„Uznanie i zatwierdzenie przez krajowe organy regulacyjne, takie jak Bank Centralny Bahrajnu , jest niezbędne do budowania zaufania do kryptowalut i blockchain oraz do dalszej poprawy masowej adopcji… Ustanawia punkt odniesienia łączący tradycyjne systemy finansowe i branżę kryptograficzną w celu ułatwienia bezpiecznego przyjęcia i wdrożenia ”.

Wzrost przyjazny regulatorowi Binance

Odkąd Binance wybrał scentralizowaną ścieżkę, jego globalna ekspansja odnotowała wyjątkowy rozwój. Ogłaszając swoje osiągnięcie w Bahrajnie, Binance jednocześnie nabyło również licencję na finansowanie kryptowalut od kanadyjskich regulatorów.

Według najnowszego reportażu CoinGape, Binance zarejestrowało się jako rodzima organizacja w Kanadzie, znana jako Binance Canada Capital Market. Ta ekskluzywna siedziba Binance w Kanadzie ułatwi usługi związane z aktywami cyfrowymi, transferami pieniężnymi i wymianą walut oraz będzie działać jako biznes usług pieniężnych (MSB).

Źródło: coingape.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy