13 dni temu

Brave Browser właśnie przeszedł ogromny kamień milowy

Brave Browser kontynuuje dążenie do wyprzedzenia Google Chrome, ale nie będzie to łatwe. Czy Brave ma szansę? Tak mówią nam ich najnowsze liczby.

Pokryty:

  • Kamień milowy Brave Browser
  • Akcja cenowa BAT

Kamień milowy Brave Browser

Zdecentralizowana przeglądarka internetowa Brave ogłosiła dzisiaj, że osiągnęła 50 milionów aktywnych użytkowników w ramach rocznej wersji udostępnionej na ich stronie internetowej. To już piąty rok z rzędu, w którym przeglądarka prowadzona przez Brandana Eicha podwoiła swoją bazę użytkowników.

„Przekazanie 50 milionów użytkowników to ogromny kamień milowy dla naszej firmy. Jest to również potężne potwierdzenie globalnego ruchu prowadzonego przez użytkowników poszukujących alternatyw dla gospodarki opartej na inwigilacji” – powiedział Brendan Eich, dyrektor generalny Brave. „Spędziliśmy udany rok, rozszerzając naszą gamę produktów i nasz ekosystem, nawiązując współpracę z partnerami, którzy podzielają naszą wizję sieci wolnej od więzów Big Tech”.

To imponujące liczby, biorąc pod uwagę, że Brave został założony w 2015 roku. Jednak wciąż są one niesamowicie daleko w tyle za Google Chrome, który może pochwalić się 2,6 miliarda użytkowników miesięcznie.

Przeglądarka Brave oferuje użytkownikom inne wrażenia niż to, które uzyskuje się z dominującej przeglądarki Google Chrome. Przeglądarka jest nie tylko bardziej prywatna, ale także oferuje użytkownikom wybór sposobu interakcji z reklamami. Użytkownicy mogą zarabiać na oglądaniu reklam lub całkowicie je wyłączać.

To był pracowity rok dla Brave. Przez cały rok przeglądarka dodała kilka nowych produktów i partnerstw, takich jak integracja Solana DeFi i nowa wersja beta wyszukiwarki.

Zalecane: co to jest podstawowy token uwagi?

Akcja ceny tokena BAT

https://cryptosrus.com/currencies/BAT/basic-attention-token/

BAT spadł o 8% w ciągu ostatnich 24 godzin i mieści się w zakresie 1,18 USD. Jednak jego zmagania są wspólne dla reszty rynku, który spadł o ponad 5% w oparciu o protokoły Fed, które zasadniczo mówiły to, co wszyscy inni myśleli na głos.

Ogólnie rzecz biorąc, token BAT jest znacznie silniejszym miejscem niż 3 miesiące temu, kiedy notowano go poniżej 0,70 centa.

Źródło: cryptosrus.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy