20 dni temu

Założyciel BlockchainSpace dzieli się swoją globalną wizją gry, aby zarobić

By Shiela Bertillo

Peter Ing, założyciel BlockchainSpace, centrum gildii dla społeczności grających, by zarobić, podzielił się swoją globalną wizją gry, by zarobić. Ing stwierdził to podczas drugiego odcinka cotygodniowej transmisji internetowej BitPinas.

„Chodzi o adopcję. Tak naprawdę chodzi o adopcję” – powiedział.

Zwrócił uwagę, że to samo zawsze powtarzał Yat Sui , założyciel firmy venture capital Animoca Brands, którego śledzi od lat.

„Gry NFT (nie zmienny token) będą prawdopodobnie portalem, w którym ludzie mogą wejść w tę przestrzeń lub przynajmniej większość ludzi w tę przestrzeń. Myślę, że zaczynamy dostrzegać rzeczy, których nigdy wcześniej nie wyobrażaliśmy sobie.” Ing wyjaśnił.

Wyraził swoje zdumienie pojawieniem się tych modeli biznesowych, takich jak stypendia, które są „pożyczaniem kont, kont gier”, a także pożyczaniem innych aktywów NFT, które nigdy wcześniej nie istniały.

„I jestem pewien, że w przyszłości pojawi się wiele innych modeli biznesowych. Myślę, że wszyscy moi inwestorzy podzielają dokładnie tę samą wizję, która polega na wspieraniu wszystkich gier NFT i biznesów, które w zasadzie zaczynają się w tej przestrzeni. Przyspiesz ten wzrost, zapewnij im potrzebne narzędzia, takie jak rozwiązania CRM (oprogramowanie do zarządzania relacjami z klientami), automatyczne wypłaty” – zauważył założyciel BlockchainSpace.

Ing ma również nadzieję, że zapewni społecznościom analizę porównawczą, aby zrozumieć, jak dobrze radzą sobie w porównaniu z innymi firmami i usługami finansowymi.

„Na szczęście jest to moje doświadczenie przez ostatnie kilka lat, czyli zrozumienie, jak zautomatyzować wydawanie linii kredytowych do różnych portfeli cyfrowych”. Stwierdził, że naprawdę mógłby świadczyć usługi finansowe dla społeczności.

Co więcej, stwierdził również, że ze względu na dane, które agregowali, BlockchainSpace ma wiele danych dotyczących wydajności, które można rozważyć w świecie finansów.

„Są to dane osób nieposiadających rachunku bankowego lub osób z rynków rozwijających się, takich jak Filipiny, które nigdy nie byłyby w stanie zapewnić własnych banków (lub) założyć konta bankowego. Pomyśl, ilu Filipińczyków nie ma konta w banku, a teraz nagle mają portfel z roninami”. powiedział Ing.

Podkreślił, że „to szalone, jak ich portfel Ronin stał się ich pierwszym kontem bankowym” i dzięki temu mogą „w końcu uzyskać dostęp do wszystkich usług finansowych, które nie były dla nich wcześniej dostępne”.

Wywiad BitPinas Webcast z Peterem Ingiem był transmitowany na żywo na stronie BitPinas na Facebooku , prowadzonym przez starszego redaktora BitPinas Michaela Mislosa, a współprowadzonym przez Chin Gandię, Associate Consultant of Emfarsis.

Webcast BitPinas to cotygodniowy program #CryptoPH. Kliknij tutaj, aby odwiedzić klipy z transmisji internetowych BitPinas .

Oglądaj transmisje internetowe BitPinas w każdy czwartek o 17:00 czasu PH.

Ten artykuł został opublikowany na BitPinas: Założyciel BlockchainSpace dzieli się swoją globalną wizją gry, aby zarobić

Źródło: bitpinas.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy