23 dni temu

Blockchain pozostaje, nawet jeśli większość projektów zniknie, mówi współzałożyciel Reddit

  • Alex Ohanian mówi, że nawet jeśli większość projektów i firm kryptograficznych zniknie, bazowy blockchain pozostanie i będzie napędzał kolejne innowacje w kosmosie.

  • Zachęca inwestorów do należytej staranności, zanim zajmą pozycje inwestycyjne, i ogólnie spojrzenia na długoterminową perspektywę danego projektu.

Współzałożyciel Reddit, Alex Ohanian, poruszył temat technologii blockchain, zauważając w wywiadzie dla CNBC, że uważa, że ​​technologia jest „prawdziwa” i „zostanie”.

Jego komentarze pojawiają się w czasie, gdy rynek kryptowalut stoi w obliczu trudnej sytuacji po tym, co wielu twierdzi, że był to rok oszałamiającego wzrostu – zarówno w zyskach osiągniętych przez inwestorów, jak i w kluczowych innowacjach kryptograficznych, które eksplodowały na scenie.

Chociaż zauważa, że ​​niektóre, a nawet większość kryptowalut może nie przetrwać w przyszłości, wierzy, że podstawowa technologia blockchain pozostanie podstawą dalszych innowacji w branży.

Ohanian był jednym z pierwszych inwestorów w kosmosie, postawił zakład na giełdzie kryptowalut Coinbase podczas jej rundy siewnej w 2012 roku. Mówi, że istnieje wystarczająco długo, aby zobaczyć, jaka jest branża, a jego zdaniem jest to blockchain ma przyszłość.

Zauważając, że technologia, na której opierają się kryptowaluty, jest „prawdziwa”, dodał, mówiąc Shepardowi Smithowi z CNBC:

Nie musisz patrzeć dalej niż tylko na wszystkich naprawdę utalentowanych ludzi, jak powiedziałeś, którzy tłumnie wyjeżdżają z Big Tech, aby być częścią tego i budować ”.

Według Ohaniana w branży pozostaje jeszcze wiele do zrobienia, a zmienność jest jednym z głównych problemów, z jakimi borykają się inwestorzy. Jest jednak kategoryczny, że przestrzeń kryptograficzna „zostanie”, jeśli chodzi o technologię.

Blockchain pozostaje – nawet jeśli większość projektów ulega awarii i znika

W kwestii proliferacji kryptowalut współzałożyciel Reddit zgadza się, że większość prawdopodobnie zniknie. Mówi, że tak się stanie, czy to z niektórymi projektami blockchain, czy z większością ofert w nowszych segmentach, takich jak zdecentralizowane finanse (DeFi) lub świat non-fungible token (NFT).

Ale mówi, że tak jak w przypadku każdego innego rozwoju technologicznego na przestrzeni lat, konsolidacje zdarzają się, gdy niektóre firmy zanikają. Mówi, że dotyczy to również kryptowalut, gdzie jest kilku „wielkich zwycięzców”, a większość innych zniknie.

Jednak pomimo perspektyw utrzymuje, że aktywa alternatywne mają stanowić dużą część portfeli inwestycyjnych ludzi.

Jego zdaniem jednak ważne jest, aby każdy, kto chce być częścią przestrzeni inwestycyjnej, przed zainwestowaniem przeprowadził gruntowne badania. Bardzo ważne jest również długoterminowe spojrzenie na przedsięwzięcie.

Przedsięwzięcie Siedem Siedem Sześć

Ohanian jest także założycielem Seven Seven Six, amerykańskiej firmy venture capital, która koncentruje się na inwestowaniu w start-upy na wczesnym etapie rozwoju i w rozwoju w czterech obszarach – społeczności, klimatu, kryptowalut i kultury.

Firma niedawno zainwestowała w firmę o nazwie EarlyBird, która pozwala ludziom tworzyć konta, dzięki którym mogą inwestować w przyszłość swoich dzieci, a także oferować im wiedzę finansową.

https://coinjournal.net/news/blockchain-stays-even-if-most-projects-fade-says-reddit-co-founder/

Źródło: www.btcethereum.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy