16 dni temu

Bitsgap uruchamia zautomatyzowane boty handlowe, aby handel kryptowalutami był bardziej dostępny

  • Bitsgap zapewnia traderom terminal handlowy, który pozwala im składać zlecenia kupna i sprzedaży aktywów kryptowalut bez konieczności korzystania z giełd.
  • Platforma handlowa Bitsgap znajduje się w chmurze. Użytkownicy nie muszą uruchamiać żadnej aplikacji na swoich komputerach.
  • Dzięki wysokowydajnym botom handlowym opartym na siatce użytkownicy mogą wykonywać do 1000 transakcji na godzinę z transakcjami o wysokiej częstotliwości.

Handel kryptowalutami jest możliwy na różne sposoby, a wyniki będą się różnić w zależności od tego, jak użytkownicy zdecydują się podejść do rynku. Bitsgap pomaga zaradzić nieefektywności w tym segmencie poprzez potężny terminal handlowy. Chociaż handel ręczny pozostaje opcją, istnieją poważne niedociągnięcia, które należy naprawić.

Bitsgap zmienia sposób, w jaki entuzjaści kryptowalut mogą wykorzystywać i wymieniać zasoby cyfrowe. Jego potężna platforma transakcyjna usuwa wymagania dotyczące indywidualnych platform transakcyjnych i kont giełdowych. Użytkownicy mogą zamiast tego używać różnych rodzajów zamówień do kupowania i sprzedawania walut bez konieczności opuszczania Bitsgap.

Ten terminal handlowy jest częścią układanki handlu kryptograficznego. Użytkownicy, którzy zaangażowali się w handel ręczny, będą wiedzieć o kilku kluczowych nieefektywnościach, które wpływają na potencjalny zysk. Jednak pokonanie tych ograniczeń – w tym ciągłego siedzenia przy komputerze czy handlu opartego na emocjach – ustanawia zupełnie inną metodę działania.

Dzięki Bitsgap użytkownicy mogą uzyskać dostęp do dowolnej kryptowaluty, którą lubią, za pośrednictwem opartego na chmurze, potężnego oprogramowania terminala handlowego. Dedykowane serwery mogą obsłużyć wszystkie wymagane zadania, dzięki czemu rozwiązanie zespołu jest dostępne na wszystkich typach urządzeń. Co więcej, daje użytkownikom możliwość odkrywania nowych rynków i maksymalizacji ich potencjału zarobkowego.

Bitsgap wprowadza również wysokowydajne boty GRID, które mogą pomóc użytkownikom zautomatyzować handel. Boty te są w stanie stworzyć przepływ, który może przekroczyć 1000 transakcji na godzinę, jednocześnie angażując się w transakcje o wysokiej częstotliwości. W ten sposób inwestorzy będą czerpać korzyści z każdej dynamiki rynkowej – bez względu na to, czy jest to niedźwiedzia, czy bycza – i w pełni wykorzystają niewielkie ruchy cenowe przez całą dobę. Te boty działają przez całą dobę, zwiększając ogólny potencjał zysku dla wszystkich.

Ich praca nad botami handlowymi opartymi na siatce może otworzyć nowe rynki. Zespół Bitsgap planuje uruchomić bota, który można wykorzystać do handlu kontraktami terminowymi. Kontrakty terminowe są kluczowym elementem kryptowaluty i obejmują rynek o wartości wielu bilionów dolarów.

O Bitsgapie

Bitsgap zrewolucjonizował handel kryptowalutami, wprowadzając agregator platformy w 2017 roku. Platforma zapewnia pokrycie dla ponad 20 głównych giełd kryptowalut i jest bardzo popularna wśród początkujących i doświadczonych traderów kryptowalut.

Strona internetowa | Telegram | Facebook | Świergot

Źródło: coingape.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy