24 dni temu

BitMEX wita Rupertusa Rothenhaeusera jako CCO, który poprowadzi inicjatywę „Beyond Derivatives”

BitMEX, popularna platforma kryptograficzna i platforma DeFi , powitała dziś Rupertusa Rothenhaeusera w zespole BitMEX jako nowego dyrektora handlowego (CCO). Jako CCO, Rupertus będzie inicjatorem planu BitMEX „Beyond Derivatives”, który ma rozszerzyć się na spoty, usługi maklerskie, usługi powiernicze, produkty informacyjne i ustanowić Akademię BitMEX. Rupertus będzie miał siedzibę w Azji.

W szczególności Rupertus będzie odpowiedzialny za rozwijanie relacji z klientami, nadzorowanie sukcesu komercyjnego rozszerzającej się gamy produktów BitMEX i zwiększanie udziału w rynku w przestrzeni kryptograficznej. Rupertus rozpoczął swoją nową rolę 1 stycznia. i raportuje bezpośrednio do CEO BitMEX, Alexandra Höptnera.

Rupertus wcześniej przez ponad rok pełnił funkcję dyrektora generalnego w Crypto Finance (Brokerage) AG , w tym czasie był orędownikiem innowacyjnych usług cyfrowych aktywów dla klientów bankowych grupy. Ma mocne, wszechstronne doświadczenie z poprzednich ról, pracując na stanowiskach kierowniczych w ABN AMRO Bank, BNP Paribas, Macquarie Group, SIX Digital Exchange, Boerse Stuttgart i innych wiodących firmach finansowych i fintech w Londynie, Hongkongu, Paryż i Niemcy.

„BitMEX ma duże plany rozwoju w trakcie prac i jestem podekscytowany, że dołączyłem do ich rosnącego zespołu w tym kluczowym czasie. Widzę dla nas wiele możliwości wyjścia poza instrumenty pochodne, opracowania produktów zmieniających zasady gry i oferowania znaczącej wartości w przestrzeni kryptograficznej zarówno klientom detalicznym, jak i instytucjonalnym. Kolejne kilka lat przyniesie gwałtowny wzrost dla tej branży, a BitMEX będzie w czołówce, ponieważ przyczyniamy się do lepszego ekosystemu finansowego dla wszystkich użytkowników”. – Nowy dyrektor handlowy (CCO) BitMEX, Rupertus Rothenhaeuser

Źródło: www.cryptoninjas.net
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy