10 dni temu

Czy Krzyż Śmierci Bitcoin jest zagrożeniem dla szybko zbliżającego się sezonu alternatywnego?

Rynek kryptowalut przewiduje raczej trudny początek roku, ponieważ gwiazda krypto jest świadkiem poważnej korekty. W związku z tym nastroje rynkowe pogrążają się głębiej, a wskaźnik strachu i chciwości waży ciężej w skrajnym strachu, z wynikiem 15. Załamanie rozczarowuje nowicjuszy, którzy optymistycznie patrzą na wzrost rynku w tym miesiącu.

Kapitalizacja rynkowa branży spadła do 2,05 biliona dolarów, spadając o 8,12% w porównaniu z poprzednim dniem. Firma rozstała się z kwotą blisko 1 biliona dolarów w ciągu zaledwie dwóch miesięcy. Jednak ostatnie korekty ceny głównego bitcoina wyrządziły niewielką szkodę alternatywnym kryptom w branży. Ponieważ altom udało się pozostać trochę odstraszonym od bocznych wiatrów.

Czy alternatywny sezon na peryferiach pierwszego kwartału 2022 roku?

Altcoiny na rynku kryptowalut wykonują godne pochwały ruchy z opóźnieniem. Przestrzeń kosmiczna była świadkiem nienagannej podróży Altcoinów w 2021 roku. Kapitalizacja rynkowa branży altcoinów wynosi obecnie 1.242.548.059.790 USD. Która prognozuje się dość dobrze w przeciwieństwie do całej kapitalizacji rynkowej firmy. Podczas gdy dzienny przepływ NetFlow BTC wynosi -79,8 mln USD, ETH wynosi 47,2 mln USD.

Według niektórych źródeł w ciągu ostatnich 24 godzin zlikwidowano ponad 208 000 kont kryptowalutowych, co daje sumę ponad 810 mln USD. Chociaż spadek w altcoinach nie był drastyczny, kupowanie tego spadku jest nadal mantrą wielu traderów. Z drugiej strony niektórzy handlowcy wyłudzają tylko to, że mogą sobie pozwolić na stratę.

Od Santiment dowiadujemy się, że kilka altcoinów wygląda neutralnie, w oparciu o krótko- i długoterminowe zyski z handlu. Podczas gdy dominacja Bitcoina wynosi 37,6%, Ethereum wynosi 18,9%, co oznacza, że ​​sezon alternatywny może nadal potrzebować czasu, aby nadejść.

Co więcej, oczekuje się, że krzyż śmierci Bitcoina nastąpi między 10 a 12 stycznia. Może to skutkować poważnymi korektami cen bitcoinów i pośrednio uderzy również w altcoiny. To powiedziawszy, ponieważ altcoiny są generalnie uderzane pośrednio, odzyskują szybciej niż Bitcoin. Dlatego może nadejść sezon alternatywny.

Podsumowując, altcoiny prowadzące niezależny rajd trendów rynkowych Bitcoina to pozytywny znak dla branży kryptograficznej. Możemy spodziewać się, że bieżący rok będzie ogólnie zwyżkowy dla altcoinów. Ponieważ podstawowy protokół altów napędza wschodzące sektory, takie jak DeFi, NFT, metaverse i gry. To powiedziawszy, altcoiny będą odgrywać niezbędną rolę w krypto-wersie, naruszając kapitalizację rynkową 10 bilionów dolarów w najbliższej przyszłości.

Źródło: coinpedia.org
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy