15 dni temu

Bitcoin, Terra (LUNA) i jeszcze jeden zestaw Altcoin dla rajdów, według Crypto Analyst

Popularny strateg kryptograficzny mówi, że Bitcoin (BTC), Terra (LUNA) i jeden inny altcoin o niskiej kapitalizacji przygotowują się do kolejnych ruchów w górę.

Pseudonimiczny analityk kryptowalut, Capo,mówi swoim 229 500 obserwatorom na Twitterze, że spodziewa się nadchodzącego „wiosennego” ruchu Bitcoina, największego aktywa kryptograficznego pod względem kapitalizacji rynkowej.

„Wciąż spodziewam się tego „wiosennego” ruchu przed rozpoczęciem narzutu”.

Obraz
Źródło:CryptoCapo/Twitter

Wykres tradera odnosi się do metody Wyckoffa do analizy technicznej, podejścia, które ma na celu określenie, kiedy duzi inwestorzy gromadzą lub sprzedają aktywa. Wzór akumulacji wskazuje na okres, w którym inwestorzy instytucjonalni kontrolują cenę aktywów, aby kupić po obniżonych cenach.

Według przedsiębiorcy, aktualna wartość BTC od $ 46,822 miejsc Bitcoin prawo wokół strefy, w której powinno nastąpić „wiosna”, cena BTC jazdy w górę.

Jeśli chodzi o platformę inteligentnych kontraktów Terra (LUNA), której wartość wzrosła o ponad 13 000% od stycznia 2021 r., traderwidzi, jak LUNA konsoliduje się wokół przedziału 75 USD, zanim dokona kolejnego skoku cenowego.

Obraz
Źródło:CryptoCapo_/Twitter

Terra wycenia się na 87,06 USD w momencie pisania, co oznacza spadek o 4,79% w ciągu dnia.

Wreszcie, Capo przewiduje, że platforma inteligentnych kontraktów o niskiej kapitalizacji Hathor (HTR) osiągnie ogromne zyski w nadchodzących miesiącach.

Hathor to skalowalna alternatywa dla kryptowalut, łącząca technologię bezpośredniego wykresu akrylowego ze zdecentralizowaną technologią blockchain. Hathor to blockchain typu „proof-of-work” przeznaczony do zastosowań tokenizacji w świecie rzeczywistym.

Capopodkreśla zakres 2,08 USD jako kluczowy opór dla mało znanego łańcucha bloków. Poza tym zakresem Capo widzi tylko HTR poruszający się w górę.

Obraz
Źródło:CryptoCapo_/Twitter

Hathor jest obecnie notowany po 2,10 USD, co oznacza spadek o 2,32% w ciągu dnia.

Sprawdź cenę akcji Don't Miss a Beat – Zasubskrybuj, aby otrzymywać powiadomienia e-mail o kryptowalutach dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej Śledź nas na Twitterze , Facebooku i Telegramie Surfuj po codziennej mieszance Hodl
Sprawdź najnowsze nagłówki wiadomości
Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w The Daily Hodl nie są poradami inwestycyjnymi. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem inwestycji wysokiego ryzyka w Bitcoin, kryptowalutę lub aktywa cyfrowe. Należy pamiętać, że Twoje przelewy i transakcje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, są Twoim obowiązkiem. The Daily Hodl nie zaleca kupowania ani sprzedaży żadnych kryptowalut ani aktywów cyfrowych, ani The Daily Hodl nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Daily Hodl uczestniczy w marketingu afiliacyjnym.

Polecany obraz: Shutterstock/Sergey Nivens/Webuz/Nikelser Kate

Źródło: dailyhodl.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy