10 dni temu

Uwaga handlowcy

Cena bitcoina od tego czasu wyznaczyła swój nowy ATH blisko 70 000 USD, przeżywa dość trudną fazę z bardzo małą zmiennością. Zyski przepływają do innych altcoinów, podczas gdy wolumen na Bitcoin jest stosunkowo zmniejszony. W związku z tym cena BTC musiała wahać się w bardzo wąskim przedziale od 48 000 do 52 000 USD. Podczas gdy większość z nich wierzyła, że ​​obecna konsolidacja może pomóc w ruchu cenowym w górę, byki Bitcoin miały własne plany.

Cena BTC po raz kolejny utworzyła podobny wzór jak poprzednio i dlatego może osiągnąć wysoki poziom, gdy tylko zasób się od niego oderwie. Wykres długoterminowy pokazuje, że cena utworzyła wzór „Głowa i Ramię”, który może wkrótce sprowadzić cenę do niższych poziomów.

Awaria Bitcoina obniżyła cenę do 42 000 $! Co następne?

Mówi się, że cena Bitcoina testuje dekolt głowy i ramion, ale istnieją 3 główne powody, dla których nie może to być kompletny wzór H&S!

  • Dekolt jest podwyższony, a nie w linii prostej
  • Układ głowy i ramion wydaje się być bardziej zatłoczony, niż tworzy czystą górę
  • Ramiona i głowa nie mają tej samej strefy dekoltu

Niemniej jednak cena BTC może nie być w trendzie w ramach wzoru H&S, ale strach przed znaczącym spadkiem wciąż prześladuje rajd. Obecnie aktywa nie trzymają żadnych kamieni w utrzymywaniu poziomów 43 000 USD. Dlatego też, jeśli cena spadnie stąd, rajd może uzyskać tymczasową ulgę od niedźwiedzi. Jednak niedźwiedzie trendy mogą nadal dominować, ponieważ Coinpedia informowała wcześniej, że Bitcoin Death Cross jest w drodze, drastyczny spadek może być nieuchronny.

Przeczytaj także: Red Alert: Cardano (ADA) i Solana (SOL) mogą zobaczyć poważne wycofanie! Obserwuj te potencjalnie niskie poziomy

Niższe poziomy wsparcia stąd są dość mocne i dlatego, jeśli zostaną utrzymane, możliwe będzie odbicie. Ale jeśli aktywo przebije te poziomy, może nadal odwiedzać niższe poziomy wsparcia, nawet nie próbując wykonać flipa. Jednak najważniejsze poziomy wsparcia leżą tuż poniżej 30 000 $, gdzieś około 28 000 $. A jeśli cena BTC przebije te poziomy, to rynek może na jakiś czas stać w bezruchu przed planowaniem kolejnej fazy rajdu.

Źródło: coinpedia.org
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy