23 dni temu

Maksymalista Bitcoin, Max Keizer, mówi, że w tym roku osiągnie 220 000 $

Max Keizer podzielił się swoją prognozą dotyczącą ceny Bitcoina i powiedział, że w tym roku osiągnie ona 220 000 USD.

3 stycznia Bitcoin zakończył w sumie 13 lat, aby wprowadzić decentralizację w systemie płatności i wprowadzić zmiany w życiu posiadaczy Bitcoina. Tego samego dnia Bitcoin przyciągnął większą uwagę w branży kryptograficznej ze względu na wyjątkową rozmowę w mediach społecznościowych i wsparcie na całym świecie.

W dniach 3-4 stycznia pseudonimowa osoba Bitcoin Creator #SatoshiNakamoto była popularna na Twitterze. Większość zwolenników Bitcoin podzieliła się swoimi przemyśleniami i przewidywaniami przyszłych cen Bitcoin.

W szczególności maksymalista Bitcoin, Max Keizer, również podzielił się swoją prognozą na podstawie tradycyjnego śladu Bitcoin związanego z hash rate Bitcoin.

Max Keizer napisał na Twitterze, że kurs Hash jest teraz najwyższy w historii, więc cena Bitcoina jest również gotowa, aby osiągnąć najwyższy poziom w historii wynoszący 220 000 USD.

Według ekspertów ta teoria Maxa Keizera jest bardzo ważna, aby uzyskać lepszą wskazówkę dotyczącą Bitcoina. Ponieważ jest to bardzo powszechna i tradycyjna teoria Bitcoina.

W przeszłości zaobserwowano, że spadek hashowania sieci blockchain Bitcoina następuje również po awarii. I odwrotnie, będzie podążał za trendem wzrostowym.

2 stycznia współczynnik haszowania sieci Bitcoin osiągnął 203,5 eksahashów, co było rekordowym poziomem w historii. Podczas gdy ten wskaźnik haszowania spadł do około 58,4 eksahashów, gdy Chiny ogłosiły zakaz kopania i handlu kryptowalutami pod koniec czerwca 2021 r.

Wcześniej, w wywiadzie dla News „Daily express”, Keizer powiedział, że zakaz handlu kryptowalutami i działalności wydobywczej w Chinach to tylko chwilowa czkawka i wkrótce wszystko wróci do pierwotnego stanu.

W chwili pisania tego artykułu cena Bitcoina wynosi 46 419 USD i czeka go ogromna walka o podążanie za trendem wzrostowym. Ale z pewnością tutaj wskazanie Maxa Keizera może pomóc bitcoinowi, aby wieloryby ponownie nabrały tempa.

Czytaj też: Założyciel Cardano szuka drogi między bitcoin UTXO a EVM

Źródło: bitcoinik.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy