18 dni temu

Bitcoin Latinum ogłasza plany giełdowe 2022

PALO ALTO, Kalifornia, — Bitcoin Latinum (LTNM), ubezpieczona, zabezpieczona aktywami kryptowaluta nowej generacji, która ma zrewolucjonizować transakcje cyfrowe, ogłasza swój nadchodzący plan uruchomienia na dziesięciu dodatkowych globalnych giełdach w 2022 r., podnosząc ich łączną liczbę do 20 publicznie- giełdy handlowe.

Bitcoin Latinum jest obecnie notowany publicznie na HitBTC (6,2 miliarda USD dziennego wolumenu), FMFW.com (4,5 miliarda USD dziennego wolumenu), Changelly (2,71 miliarda USD dziennego wolumenu), Changelly Pro, LBank (1,1 miliarda USD dziennego wolumenu), DigiFinex, Hotbit, Giełdy AAX i XT.com pod oznaczeniem LTNM. Monsoon Blockchain, główny programista Bitcoin Latinum, ogłosił, że LTNM będzie również notowany na BitMart (1,6 miliarda dolarów w dziennym wolumenie) i może być teraz badany na CoinBase, Coin Market Cap i Coin Gecko.

Jako kamień węgielny strategicznych planów Monsoon Blockchain dotyczących dalszej masowej adopcji Bitcoin Latinum, firma nawiązuje globalne partnerstwa z korporacjami, które zintegrują token w swoich transakcjach detalicznych. Nastąpiło znaczące przyjęcie ekosystemu blockchain Bitcoin Latinum i Monsoon, z naciskiem na ubezpieczenia, rozrywkę, gry i podmioty do przechowywania danych. Partnerstwa obejmują OSO ATM w celu uruchomienia 100 000 Bitcoin Latinum ATM w Stanach Zjednoczonych oraz h.wood Group w celu akceptacji LTNM w zdywersyfikowanym portfolio ekskluzywnych klubów nocnych i restauracji firmy.

Unico, we współpracy z Bitcoin Latinum, uruchamia rynek NFT o nazwie UnicoNFT, który zawiera tysiące cyfrowych dzieł sztuki, które można kupować i sprzedawać wyłącznie za pomocą Bitcoin (BTC) i Bitcoin Latinum (LTNM). To pierwsza na świecie platforma, która umożliwia kupowanie, sprzedawanie i handel NFT przy użyciu kryptowalut innych niż waluty typu Ethereum. Całkowity rynek NFT osiągnął 22 miliardy dolarów w 2021 roku, w porównaniu ze 100 milionami dolarów w 2020 roku.

Globalne przyjęcie kryptowalut do użytku w transakcjach detalicznych stale rośnie. W ciągu czterech miesięcy w 2021 r. globalna baza użytkowników kryptowalut podwoiła się ze 100 milionów do 200 milionów. Łatwość zakupu kryptowalut znacznie wzrosła w ciągu ostatnich dwóch lat. W styczniu 2022 r. całkowita kapitalizacja rynkowa dla wszystkich kryptowalut przekroczyła dwa biliony dolarów, przy dziennym wolumenie obrotu ponad 116 miliardów dolarów. Matt Hougan, dyrektor ds. inwestycji Bitwise Asset Management, powiedział Bloomberg TV w grudniu, że Bitcoin może osiągnąć 100 000 USD w 2022 roku.

Bitcoin Latinum został zbudowany jako technologia kryptowaluty o otwartej architekturze, zdolna do obsługi dużych wolumenów transakcji, cyberbezpieczeństwa i zarządzania zasobami cyfrowymi. Oparty na ekosystemie Bitcoin, Bitcoin Latinum został opracowany przez Monsoon Blockchain Corporation w imieniu Fundacji Bitcoin Latinum. LTNM to bardziej ekologiczna, szybsza i bezpieczniejsza wersja Bitcoina, która może zrewolucjonizować transakcje cyfrowe.

W przeciwieństwie do innych aktywów kryptograficznych, LTNM jest ubezpieczony i wspierany przez aktywa rzeczywiste i cyfrowe. Jego zabezpieczenie aktywami jest utrzymywane w modelu funduszu, dzięki czemu podstawowa wartość aktywów rośnie z czasem. Przyspiesza wzrost funduszy zabezpieczonych aktywami, deponując 80% opłaty transakcyjnej z powrotem do funduszu aktywów, który zabezpiecza walutę. Tak więc im więcej Bitcoin Latinum jest przyjmowane, tym szybciej rosną jego fundusze aktywów, tworząc samopompującą się walutę. Podkreśla to zaangażowanie Bitcoin Latinum Foundation we wspieranie rozwoju zrównoważonego ekosystemu kryptograficznego.

Aby uzyskać więcej informacji o Bitcoin Latinum, odwiedź https://bitcoinlatinum.com/

WYŁĄCZNIE DO CELÓW EDUKACYJNYCH I INFORMACYJNYCH; NIE DORADZTWO INWESTYCYJNE. Wszelkie oferowane Bitcoin Latinum służą wyłącznie celom edukacyjnym i informacyjnym i NIE powinny być interpretowane jako oferta lub zachęta związana z papierami wartościowymi ani nie należy traktować ich jako spersonalizowanych porad inwestycyjnych. Bitcoin Latinum zdecydowanie zaleca skonsultowanie się z licencjonowanym lub zarejestrowanym profesjonalistą przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej.

Marka: Bitcoin Latinum

Kontakt: Kai Okada, dyrektor ds. komunikacji

E-mail: Kai.Okada@bitcoinlatinum.com

Strona internetowa: https://bitcoinlatinum.com/

Adres: 2100 Geng Road, Palo Alto, Kalifornia 94303, USA

Telefon: +1 800-528-0985

Źródło: e-cryptonews.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy