25 dni temu

Bitcoin (BTC) kończy rok 73% w górę pomimo rozczarowania w grudniu

Pozytywne nastroje utrzymywały się przez cały listopad po rekordowym rekordzie Bitcoina 9 listopada i trwały do ​​początku grudnia, gdy entuzjaści mocno trzymali się obietnicy 100 tys. Niestety, ponieważ Bitcoin stracił 50 tys. Wszystkie wykresy i analizy na świecie nie mogły przewidzieć tak nietypowo słabego blisko roku, który w pewnym momencie obiecywał spektakularne wzloty dla wiodącej kryptowaluty na świecie.

Wiele oczekiwań opierało się na historycznych ruchach poprzednich cykli o połowę, w połączeniu z popularną analizą oceniającą między innymi podaż Bitcoina w stosunku do popytu. W tym roku wzrost o 73%, wielu analityków uważa, że ​​Bitcoin ma jeszcze więcej zalet: ponieważ nadal zamyka wyższe dołki, argumenty za hossą pozostają.

Oto kilka prognoz dotyczących Bitcoina w nadchodzącym roku:

Trader Willy Woo widzi dobre rzeczy dla Bitcoina w nadchodzącym roku, publikując wykres na Twitterze stwierdzający „Techniczna nazwa tego wykresu to „2022 będzie dobrym rokiem”.”

Jego odkrycia opierają się na szoku podażowym Bitcoin Long Term Holder Supply Shock, który przewiduje ruchy cen w górę w momentach szczytowej akumulacji.

Pomimo utraty pewnej wiarygodności ze względu na słabnący model S2F (stock-to-flow) , plan B Twittera pozostaje popularny, niedawno zapytali swoich zwolenników, gdzie ich zdaniem BTC będzie za rok. Po 178 985 głosach większość (32,6%) głosowała na BTC będzie wynosić od 100 000 do 200 000 USD. Jednak 50 000-100 000 USD znalazło się na bardzo bliskiej drugiej pozycji z 31,1% głosów, ujawniając mieszane nastroje wśród inwestorów. Tylko 12,6% powiedziało, że wartość monety przekroczy 200 tys.

Trader TechDev powtarza komentarze Willy'ego Woo, publikując wykres, który wskazuje, że Bitcoin wciąż jest na dobrej drodze do osiągnięcia szczytu w pobliżu 300 000 USD. Wykres wykorzystuje wcześniejsze dane dotyczące cyklu o połowę i wskaźnik względnej zmienności Bitcoina (RVI), aby przewidzieć dalszy wzrost do początku 2022 roku.

Źródło: cryptocoinspy.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy