19 dni temu

Bitcoin bingo: co powinieneś wiedzieć zanim zaczniesz grać

Bitcoin istnieje już od ponad dziesięciu lat i z czasem stał się bardziej popularny.

Jednym z wielkich przypadków użycia bitcoina, którym bitcoinerzy uwielbiają dzielić się z innymi, jest to, że bitcoin jest idealny do hazardu online. Jest wygodny, anonimowy i szybki. Nie jest wymagane konto bankowe, nie są potrzebne dane karty kredytowej – po prostu bitcoin! Obejmuje to używanie bitcoinów do gry w bingo online.

Wiele osób kocha bingo również za jego społeczny aspekt i całą zabawę, jaką czerpią z gry.

Operatorzy gier online zaczynają oferować bitcoin jako opcję wpłaty, ponieważ ułatwia to transakcje niż wiele innych procesorów płatności. Ogranicza również obciążenia zwrotne, które mogą się łatwo zdarzyć, gdy ktoś płaci kartą kredytową lub PayPal, ponieważ są one odwracalne po tym, jak środki zostały już wysłane z depozytu.

Oto kilka wskazówek, które należy wziąć pod uwagę przed dołączeniem do jakiejkolwiek gry bitcoin bingo.

Obecnie na rynku nie ma wielu witryn bitcoin bingo, ponieważ nadal jest to stosunkowo nowy przypadek użycia bitcoina, ale jest ich wystarczająco dużo, aby zapewnić odwiedzającym wiele opcji, gdy chcą grać.

Strony Bingo, podobnie jak inne firmy hazardowe, są zobowiązane do przestrzegania prawa i zasad kraju, w którym się znajdują. Najważniejszą rzeczą do zweryfikowania jest przepisy obowiązujące w Twoim kraju.

Informacje te znajdują się zazwyczaj u dołu strony głównej renomowanych witryn bingo. Jurysdykcje hazardowe, takie jak Wielka Brytania, Gibraltar, Malta, Kahnawake i Isle of Man, mają duży wpływ. Licencje są utrzymywane na najwyższym poziomie przez te organy ds. gier.

Unikaj witryn bitcoin bingo, które mają złą reputację lub pobierają wyższe niż przeciętne opłaty transakcyjne. Sieć bitcoin ma już pewne opłaty transakcyjne wbudowane w sam bitcoin, które są automatycznie płacone górnikom bitcoinów, którzy przetwarzają transakcje. Strony Bitcoin bingo zazwyczaj pobierają stałą opłatę w wysokości 0,0001 bitcoin lub mniej za transakcję – jeśli pobierają więcej niż to, prawdopodobnie jest to oszustwo.

Powinieneś mieć świadomość, że niektóre strony bingo umożliwiają wpłatę za pomocą Bitcoin, ale konwertują je na uznaną walutę fiducjarną. Niektóre pokoje bitcoin bingo akceptują tylko Bitcoin jako walutę zakładów, bez konwersji.

Upewnij się, że unikasz witryn bitcoin bingo, które mają szalone zasady. Niektóre z nich są bardziej rygorystyczne niż inne i wymagają postawienia maksymalnego limitu bitcoinów w każdej rundzie bitcoin bingo lub utraty wygranych w bitcoinach.

Niektóre strony bitcoin bingo mają również minimalną liczbę osób, które muszą się zarejestrować, zanim zaczną grać w bitcoin bingo dla graczy, w których wszystkie zakłady są wymuszone przy najniższym nominale bitcoin, który czasami wynosi 0,00001 BTC za linię lub mniej.

Znalezienie odpowiedniej strony Bitcoin bingo może być trudne, ponieważ jest tak wiele do wyboru. Teraz, gdy już wiesz, na co zwrócić uwagę, grając w bitcoin bingo z bitcoinami, nadszedł czas na zabawę!

Oto lista stron z bitcoinami bingo, od których możesz zacząć – po prostu nie zapomnij o tych wskazówkach!

Pamiętanie o tych trzech wskazówkach pomoże zapewnić, że granie w bitcoin bingo będzie przyjemne i opłacalne!

Źródło: cryptowhat.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy