14 dni temu

BitBay zmienia nazwę na Zonda

BitBay to polska giełda kryptowalutowa, która znajduje się w ścisłej czołówce największych tego typu podmiotów w Europie. Niedawno firma ujawniła, że zamierza podążać w zupełnie nowym kierunku. W związku z tym BitBay zmienia nazwę na Zonda. Logowanie na stare dane będzie możliwe?

BitBay zmienia nazwę na Zonda

Platformę BitBay kojarzą wszyscy kryptowalutowi inwestorzy w Europie. To jedna z największych lokalnych giełd, z ponad milionem zarejestrowanych kont i kilkudziesięcioma dostępnymi kryptowalutami.

Firma postanowiła jednak przenieść się na poziom wyżej i wykonała ważny krok w tym kierunku. W związku z tym możemy się pożegnać ze starą nazwą BitBay. Rejestracja nowej marki to jednak nie tylko kwestia innego nazewnictwa – razem z nią zmienia się również cała firmowa strategia.

Właściciele giełdy chcą skupić się na regualacjach, maksymalnym uproszczeniu procesów inwestycyjnych oraz edukowania swoich użytkowników. Zajmie się tym zupełnie nowy zespół:

  • dyrektor generalny – Przemysław Kral;
  • Chief Growth Officer – Kamil Sikorski;
  • Dawid Sendecki – CCO.

Co z nową dyrekcją?

Obecny CEO firmy, Przemysław Kral, jest entuzjastycznie nastawiony do zmian. Jego zdaniem jesteśmy o krok od wejścia na zupełnie nowy poziom w świecie finansów, ale interesuje się tym jeszcze zbyt mało osób. Celem nowej marki ma być nie tylko rozwój branży, ale również wprowadzanie innowacji i ułatwianie adopcji kryptowalut. 

Od listopada zeszłego roku użytkownicy portalu mieli okazję zobaczyć pierwsze zmiany – stronę główną, logo, design i nie tylko. W 2022 roku Zonda zamierza również uruchomić zupełnie nową platformę do przeprowadzania transakcji. W planach ma także stworzenie aplikacji mobilnej, która jeszcze bardziej ułatwi wejście na rynek cyfrowych aktywów.

Użytkownicy Zonda mogą dokonywać transakcji w ponad 50 walutach cyfrowych i tokenach w parach z tradycyjnymi walutami (EUR, GBP i PLN), stablecoinami (USDT i USDC) oraz BTC i ETH. Zonda stale się rozwija i rozszerza swoją działalność, co zaowocowało powstaniem takich produktów jak Zonda FIAT Exchange i Zonda Pay.

Chcesz zostać inwestorem na platformie Zonda? Rejestracja jest niezwykle prosta! By zacząć, potrzebujesz jedynie kilku najważniejszych danych osobowych, które posłużą Ci do rejestracji konta w serwisie.

 

 

 

 

Źródło: kryptowaluty.expert
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy