19 dni temu

Binance nabędzie zaległe udziały w platformie wydającej karty kryptograficzne Swipe

Binance, wiodący dostawca infrastruktury kryptowalut i blockchain, ogłosił dzisiaj, że nabędzie pozostałe pozostające w obrocie akcje Swipe, opartej na Visa platformie wydającej karty kryptograficzne , która umożliwia użytkownikom wydawanie kryptowalut w czasie rzeczywistym.

W lipcu 2020 r. Binance nabyło większościowe udziały w Swipe w celu dalszego upowszechniania kryptowalut poprzez wypełnienie luki między aktywami fiducjarnymi i cyfrowymi, w szczególności płatnościami i zakupami w kryptowalutach za pośrednictwem tradycyjnych systemów finansowych.

Obecnie Binance i Swipe współpracują z podmiotami regulowanymi i licencjonowanymi w celu wydawania kart Visa, przy czym Swipe działa jako menedżer programu kartowego i platforma technologiczna Binance. Swipe współpracuje również ze strategicznymi partnerami w zakresie wydawania kart w dozwolonych regionach i na rynkach .

Po sfinalizowaniu zakupu pozostałych pozostających w obrocie akcji, dyrektor generalny Swipe, Joselito Lizarondo, ustąpi i opuści Binance.

„Swipe pomógł Binance i Binance Card poczynić znaczne postępy w kierunku przyszłości, w której aktywa cyfrowe mogą stać się codzienną opcją płatności dla milionów ludzi”, zauważył CZ, założyciel i dyrektor generalny Binance. „Chcę również podziękować Joselito za jego wkład w Swipe i Binance. Joselito jest zarówno wielkim przedsiębiorcą, jak i myślicielem strategicznym. Życzę mu wszystkiego najlepszego w kolejnym przedsięwzięciu.”

Warunki skupu akcji nie zostały ujawnione.

„Binance pomogło Swipe wznieść się na nowe wyżyny, z ponad 1 miliardem dolarów w przetwarzaniu powiązanym z kryptowalutami Visa tylko w tym roku. Jestem przekonany, że misja łączenia kryptowalut i handlu będzie kontynuowana w rękach Binance. Chcę podziękować CZ i całej organizacji Binance za wszystko, co zrobili podczas mojej kadencji” – skomentował Joselito Lizarondo.

FAQ

P: Dlaczego Joselito zdecydował się opuścić Swipe?

Odp.: Joselito postanowił opuścić Swipe, aby pracować nad swoimi osobistymi projektami i sprawami osobistymi.

P: Jakie są plany Joselito po jego odejściu ze Swipe?

O: W najbliższym czasie Joselito skoncentruje się na osobistych projektach i udostępni dalsze aktualizacje w odpowiednim momencie.

P: Kto zastąpi Joselito? Kto poprowadzi zespół Swipe w przyszłości?

Odp.: Nie ma natychmiastowych planów wymiany. Binance i zespół Swipe będą współpracować, aby udostępnić karty kryptograficzne Visa większej liczbie użytkowników na całym świecie.

P: Czy są jakieś zmiany w produktach lub usługach związane z tym ogłoszeniem?

O: Nie, nie będzie żadnych zmian w usługach.

P: Czy nastąpią jakieś zmiany w sposobie działania Swipe lub jego marce?

Odp.: Nie, Swipe jako podmiot będzie nadal koncentrować się na wypełnianiu luki między aktywami fiducjarnymi a kryptoaktywami.

Źródło: www.cryptoninjas.net
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy