19 dni temu

Miliarderzy zbierają się za Bitcoinem w obawie, że fiaty mogą skończyć w piekle

Według zwolennika BTC Maxa Keisera, bitcoin ma osiągnąć poziom 220 tys. W wywiadzie Keizer szczegółowo omówił perspektywy monety królewskiej na 2022 r., stwierdzając:

Przesuwam moją prognozę na 220 000 dolarów na 2022 rok. Wszystkie podstawy Bitcoina krzyczą wyżej. Zakaz wydobycia w Chinach w zeszłym roku był tymczasową przeszkodą. Jestem w drodze do Salwadoru, gdzie rewolucja bitcoinowa rozszerzy się i wypchnie fiducjarne pieniądze do wyginięcia.

Co ciekawe, wiadomość ta pojawiła się po tym, jak urodzony na Węgrzech amerykański miliarder Thomas Peterffy, który kiedyś był przeciwny kryptowalutom, powiedział, że można bezpiecznie zainwestować od dwóch do trzech procent swojego osobistego majątku w kryptowaluty, na wypadek gdyby pieniądze fiducjarne „poszły do ​​piekła”. Peterffy, założyciel i prezes Interactive Brokers Group, zaoferował swoim klientom opcję handlu Bitcoin, Ethereum, Litecoin i Bitcoin Cash w połowie 2020 r., gdy popyt na aktywa rósł. Firma brokerska planuje oferować handel kryptowalutami, dodając około pięciu do dziesięciu kolejnych monet od tego miesiąca.

Miliarder powiedział, że „kryptowaluty mogą generować nadzwyczajne zwroty, choć jest też odwrotnie”. Innym inwestorem o wysokiej wartości netto, który jest zagorzałym zwolennikiem tego aktywa, jest Ray Dalio. Dyrektor generalny Bridgewater Associates niedawno ujawnił, że ma w portfelu BTC i Ethereum i powiedział, że rozsądnie jest inwestować w kryptowaluty, ponieważ „pieniądze to śmietnik”, a inflacja zmniejsza siłę nabywczą.

Poza tym prawie połowa rodzinnych biur, z którymi Goldman Sachs Group Inc. prowadzi interesy, była zainteresowana dodaniem kryptowalut do swoich portfeli. Na szczycie tego wybitnego inwestora, Cathie Wood of Ark Investment Management, spodziewa się, że BTC osiągnie 500 tys. USD w ciągu najbliższych 5 lat.

Bycze prognozy Bitcoina w 2022 r.

W sylwestra prezydent Salwadoru Nayib Bukele napisał na Twitterze swoje prognozy dotyczące Bitcoina na 2022 r., gdzie złożył ambitne oświadczenia dotyczące tego aktywa. Najciekawsze z nich to dwa kolejne kraje, które uczynią go prawnym środkiem płatniczym. Spekulanci wierzyli, że jednym z nich może być Paragwaj, ponieważ propozycja uregulowania wydobycia i handlu BTC została zatwierdzona przez Senat Paragwaju kilka tygodni temu.

Źródło: www.tronweekly.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy