21 dni temu

Miliarderzy ignorujący fiat nad krypto: raport

Według badań większość miliarderów odczuwa strach z powodu inflacji w gospodarce i postrzega Crypto jako opcję.

Po fali pandemii korony światowa gospodarka zatrzęsła się i stara się popchnąć ludzi w kierunku najlepszego narzędzia do walki z niestabilną gospodarką. Z powodu pandemii Rezerwa Federalna wprowadziła nowe zasady i systemy drukowania nieograniczonego pieniądza fiducjarnego, aby walczyć z zaburzoną gospodarką z powodu niedawnej pandemii.

Wielu bogatych ludzi podniosło głos przeciwko takiej rosnącej inflacji pieniądza fiducjarnego. Na tej liście zaangażowane są popularne osobistości, takie jak były dyrektor generalny Twittera Jack Dorsey , autor Bogaty ojciec, biedny ojciec Robert Kiyosaki , dyrektor generalny Tesli Elon Musk , gwiazda Shark Tank, Kevin O'Leary, a także wielu miliarderów.

Badania wykazały, że wiele osób, które były przeciwne kryptowalutom lub nie wspierały branży kryptowalut i bitcoinów, zaczęło wkraczać z Bitcoinem, aby zainwestować, aby wziąć lekki oddech przeciwko inflacji.

Thomas Peterffy jest miliarderem z Węgier. Thomas podzielił się swoim zainteresowaniem kryptowalutami i bitcoinami w rozmowie z Bloombergiem w sobotę. Powiedział, że lepiej będzie wybrać aktywa kryptograficzne z 2-3% inwestycją, jeśli w każdym razie fiat pójdzie do piekła.

W 2020 roku firma Interactive Brokers Group Inc ogłosiła, że ​​umożliwi swoim klientom handel aktywami kryptograficznymi. Jego właściciel, Peterffy, posiada nieujawnioną ilość aktywów kryptograficznych i powiedział, że będzie dla niego wsparciem, jeśli w jakiejkolwiek sytuacji niekryptowalutowe zejdzie w kierunku zera, a aktywa kryptowalutowe przesuną się w kierunku szybkiego wzrostu cen.

Założyciel Bridgewater Associates, Ray Dalio, jest również jednym z popularnych miliarderów, który potwierdził, że posiada w swoim portfolio Bitcoin i Ethereum. Ostatnio stwierdził, że gotówka to śmieci i potencjał gotówki na zakup fiat o 5% rocznie.

To tylko kilku miliarderów, którzy działają w branży kryptograficznej. Chociaż istnieje kilku innych inwestorów kryptograficznych, których nie interesują publicznie.

Czytaj też: Bank of Jamaica planuje wprowadzić swoje CBDC w II kwartale 2022 r.

Źródło: bitcoinik.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy