19 dni temu

Billion Dollar Fund uruchamia Metaverse, Play-To-Earn na Alogrand

Algorand wkracza do GameFi i Metaverse, uruchamiając projekt Drone Racing Play-to-Earn wspierany przez byłego Citibank Exec. Matta Zhanga.

Pokryty:

  • Algorand Metaverse i graj, aby zarobić
  • Liga wyścigów dronów
  • Potencjał gry, aby zarobić

Algorand Metaverse i graj, aby zarobić

W zeszłym miesiącu informowaliśmy o byłym dyrektorze Citibank, który uruchomił fundusz o wartości 1,5 miliarda dolarów, aby wzmocnić ekosystem Algorand. Matt Zhang i Hivemind Capital przeznaczają teraz część tych pieniędzy na pracę w formie projektu Metaverse „odtwórz, aby zarobić” na Algorand.

Jak poinformował dziś rano Forbes, Drone Racing League będzie w centrum projektu, a Hivemind Capital go sfinansuje, a Playground Labs go zbuduje. Będzie to pierwsza iteracja game-fi w Algorandzie i tak naprawdę pierwsze uderzenie w metaverse, z wyjątkiem NocturnFi , kolejnego projektu w testnecie.

Liga wyścigów dronów

Jeśli nie byłeś świadomy, Drone Racing League to profesjonalna liga, która transmituje swoje wydarzenia w NBC Sports. Jest to nowy (ish) sport, który wystartował w ciągu ostatnich kilku lat. Organizują swoje imprezy na głównych stadionach w całych Stanach Zjednoczonych i są przykładem przekształcenia e-sportu w prawdziwą rywalizację sportową na żywo.

kredyt: pobocze

Nie jest więc niespodzianką, że taki sport obejmowałby blockchain i dynamicznie rozwijającą się branżę game-fi/metaverse. Algorand i The Drone Racing League mają nadzieję stworzyć swoją „zabójczą aplikację”, która przyciągnie miliony użytkowników i przyniesie adopcję wyścigów dronów i Algorand.

Zalecane: trzy projekty Metaverse Play-To-Earn, aby utrzymać swój radar

Potencjał gry, aby zarobić

Graj, aby zarobić i GameFi to wciąż rodząca się przestrzeń, która ma niesamowity potencjał ze względu na wirusowość gier. Dodaj element zachęty ekonomicznej za pośrednictwem krypto, a możliwości są nieograniczone. Na przykład Gala Games była projektem kryptograficznym nr 1 w 2021 r. pod względem zysków od początku roku.

Jak wskazuje Forbes: „ W przypadku gry wyścigowej dronów DRL na blockchainie Algorand, aktywa oparte na kryptowalutach, które można zarobić, mogłyby, przynajmniej teoretycznie, zostać przetransportowane poza grę przez metaverse lub wymienione na kryptowaluty, w tym własny token ALGO firmy Algorand .”

Wyścigi dronów są również większe, niż możesz sobie wyobrazić. Według ostatnich statystyk DRL ma obecnie „12 globalnych partnerów telewizyjnych, którzy transmitują wyścigi do 250 milionów gospodarstw domowych w 140 krajach”. W 2021 r. kanał TikTok DRL rozrósł się do ponad 2 milionów obserwujących.

@szarlotka

Odpowiedz @droneracingleague W ten sposób obserwujemy falstarty #drl #algorand #allianz

♬ oryginalny dźwięk – DRL

Wyścigi, gry, kryptowaluty, fajna technologia dronów i intensywna konkurencja to dobry zestaw atrybutów, które można mieć jako projekt. DRL i Algorand zakończyły współpracę z ponad 100 milionami dolarów we wrześniu i chociaż szczegóły dotyczące gry nie zostały jeszcze opublikowane, wydaje się, że będzie „podejście z białymi rękawiczkami”.

Odpowiadając na ogłoszenie, prezes DRL Rachel Jacobson powiedziała: „Musimy znać blockchain, ponieważ zawsze chcemy być 10 kroków do przodu i pierwsi na rynku. Będziemy klejnotem koronnym Playground Labs. Budujemy mapę drogową obejmującą tak wiele różnych rzeczy w ciągu najbliższych kilku lat”.

Jedno jest pewne, GameFi zostanie z nami. Crypto i gry mogą być prawdziwym „wektorem” dla miliardów użytkowników, iskrą do prawdziwego przyjęcia, na którą wielu czekało.

Będziemy Cię na bieżąco informować o postępach w tym projekcie.

Polecane: pięć najlepszych historii Algorand w 2021 r.

Źródło: cryptosrus.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy