11 dni temu

5 najlepszych portfeli Crypto.com

Crypto.com zapewnia wiele usług, od usług handlowych po usługi płatnicze i finansowe. CRO to natywnie opracowany token wielosieciowy przez Crypto.com i obsługiwany przez Ethereum.

Sieć Crypto.com rozwija CRO jako swój token. Celem tego łańcucha jest ułatwienie użytkownikowi korzystania z CRO jako waluty cyfrowej do transakcji.

Crypto.com stworzył CRO, aby wprowadzić ewolucję w technologii blockchain, ponieważ jej jedynym celem jest uczynienie tej zdecentralizowanej waluty bezpieczną metodą płatności. Możesz używać tego krypto do kupowania i otrzymywania płatności w dowolnym miejscu bez pobierania jakichkolwiek opłat.

Jak kupić crypto.com?

Aby kupić tę zdecentralizowaną walutę za pomocą waluty fiducjarnej (USD, GBP, CAD, AUD, ETC) lub dowolnej innej kryptowaluty, takiej jak Bitcoin lub Ethereum, używane są giełdy kryptowalut.

Giełdy te ułatwiają bezpośredni zakup i sprzedaż cyfrowych monet i tokenów po aktualnej cenie rynkowej waluty. Kupujący i sprzedający współpracują ze sobą bezpośrednio, bez pośrednika lub pośrednika.

Giełda zapewnia jedynie platformę internetową do interakcji tych kupujących i sprzedających. Dla początkujących w świecie technologii Blockchain handel bezpośrednio przez giełdy byłby trudny.

Niewiele giełd to crypto.com , Coinbase Pro , Kucoin , Huobi i wiele innych. Spośród tych wszystkich, crypto.com daje maksymalne opcje, za pomocą których możesz kupić CRO.

Kupując dowolną cyfrową walutę, monetę lub token, otrzymujesz klucz prywatny. Twoje zasoby cyfrowe znajdują się w łańcuchu bloków. Dostęp do tych zasobów można uzyskać za pomocą klucza prywatnego.

Jeśli zgubisz ten klucz prywatny, stracisz zasób zabezpieczony kluczem. Dlatego tak ważne jest posiadanie bezpiecznego portfela kryptowalut, aby przechowywać wszystkie klucze prywatne w jednym miejscu.

Sieć Crypto.org zapewnia również portfel na komputery stacjonarne, który jest publicznym portfelem o otwartym kodzie źródłowym, umożliwiającym zbieranie, przechowywanie, wysyłanie i wystawianie tokenów.

Kupując dowolną cyfrową walutę, monetę lub token, otrzymujesz klucz prywatny. Twoje zasoby cyfrowe znajdują się w łańcuchu bloków. Dostęp do tych zasobów można uzyskać za pomocą klucza prywatnego.

Jeśli zgubisz ten klucz prywatny, stracisz zasób zabezpieczony kluczem. Dlatego tak ważne jest posiadanie bezpiecznego portfela kryptowalut, aby przechowywać wszystkie klucze prywatne w jednym miejscu.

Sieć Crypto.org zapewnia również portfel na komputery stacjonarne, który jest publicznym portfelem o otwartym kodzie źródłowym, umożliwiającym zbieranie, przechowywanie, wysyłanie i wystawianie tokenów.

Tutaj mamy listę portfeli, które są zgodne z ETH i mogą przechowywać CRO.

Crypto.com Definiowany portfel:

To jest portfel bez zabezpieczenia przez Crypto.com. Niepowierniczy portfel jest zdecentralizowany i zapewnia użytkownikowi pełną własność klucza prywatnego do twojego zasobu.

Użytkownik musi zapamiętać frazę mnemoniczną, za pomocą której może uzyskać dostęp do pliku przechowującego wszystkie jego klucze prywatne.

Defi Wallet to portfel online dostępny za pośrednictwem aplikacji na urządzeniach z systemem Android lub IOS. Przechowuje wszystkie klucze do Twoich aktywów i pozwala cieszyć się pełną kontrolą nad Twoimi środkami.

Możesz przenieść klucze prywatne z poprzedniego portfela za pomocą frazy odzyskiwania. Aplikacja pozwala zarabiać na przechowywaniu kryptowalut, takich jak Crypto.org Chain, bez okresu blokady.

Klucze prywatne są szyfrowane i przechowywane na Twoim urządzeniu. Klucze prywatne są również chronione przez biometrię i uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Możesz zdecydować o szybkości potwierdzenia i opłatach sieciowych podczas przesyłania krypto.

ODWIEDŹ CRYPTO.COM

Portfel sprzętowy Ledger Nano X:

Portfel sprzętowy Ledger obsługuje CRO i wiele innych aktywów kryptograficznych. W celu zwiększenia bezpieczeństwa informacje poufne są redagowane.

Ledger twierdzi, że zapewnia najnowocześniejsze zabezpieczenia Twoich zasobów kryptograficznych, ponieważ ma CC EAL5+, zabezpieczony i certyfikowany element. Chip ST33J2M0 (bezpieczny) + STM32F042 służy do zabezpieczania informacji na kartach kredytowych i paszportach.

Ledger Nano X wykorzystuje technologię USB i Bluetooth do podłączenia portfela do dowolnego urządzenia. Funkcja Bluetooth umożliwia użytkownikowi połączenie ściany ze smartfonami za pośrednictwem aplikacji Ledger Live i bezpieczne przeprowadzanie transakcji w krypto.

Podczas instalacji portfela musisz ustawić 24-wyrazową frazę. To zdanie pomoże Ci odzyskać konto w portfelu na dowolnym urządzeniu Ledger w przypadku utraty tego portfela sprzętowego. Okazuje się to bezpieczną opcją tworzenia kopii zapasowych.

Mimo że to urządzenie ma tylko 2 przyciski i ekran, to wszystko, czego będziesz potrzebować do przeprowadzania transakcji. Dzieje się tak, ponieważ urządzenie można obsługiwać na komputerze lub smartfonie za pośrednictwem aplikacji Ledger Live na komputery PC i urządzenia mobilne.

ODWIEDŹ STRONĘ INTERNETOWĄ LEDGER NANO

Portfel sprzętowy Trezor Model T:

Ten portfel sprzętowy jest dostarczany przez niezawodną nazwę w świecie kryptowalut; SatoshiLabs sro Jest to bezpieczny skarbiec do przechowywania wszystkich Twoich kryptowalut i haseł do Twoich zasobów cyfrowych.

To urządzenie jest objęte 2-letnią gwarancją, a dane są redagowane w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

Złącze USB-C służy do połączenia Trezor Model T z komputerem lub smartfonem. Urządzenie jest całkowicie izolowane, a Trezor twierdzi, że bezpiecznie zabezpiecza wszystkie klucze do zasobów cyfrowych.

To sprawia, że ​​urządzenie jest bezpiecznym skarbcem do przechowywania i przeprowadzania transakcji cyfrowej waluty i tokenów.

Na jasnym, kolorowym wyświetlaczu LCD o rozdzielczości 240×240 pikseli możesz uwierzytelniać i zatwierdzać wszystkie operacje z poziomu samego ekranu urządzenia.

Urządzenie umożliwia łatwe i bezpieczne tworzenie kopii zapasowych. Nie musisz się martwić o utratę wszystkich inwestycji i haseł w niefortunnym przypadku utraty urządzenia.

Trezor Model T wdrożył kopię zapasową Shamir (SLIP39). Możesz użyć 12-wyrazowego zalążka odzyskiwania, aby odzyskać swój portfel.

ODWIEDŹ STRONĘ TREZOR

Monety:

W przeciwieństwie do poprzednich dwóch portfeli, Coinomi to portfel online dostępny za pośrednictwem aplikacji. Aplikacja jest dostępna na komputery PC, Android i IOS. Portfel wielołańcuchowy nigdy nie zostanie zhakowany ani zagrożony.

Obsługiwane zasoby mogą być przedmiotem transakcji przez wbudowane giełdy w aplikacji. Wszechstronność tego została udowodniona, ponieważ oferuje 168 reprezentacji walut fiducjarnych, 125 walut blockchain i tysiące tokenów.

Nie potrzebujesz KYC, aby uzyskać dostęp do swoich kluczy prywatnych. Coinomi nie śledzi Twoich transakcji ani nie łączy Twojej tożsamości i zabezpiecza Twój adres IP. Pomaga to zachować anonimowość.

Twój portfel jest zaszyfrowany, aby Twoje aktywa były bezpieczne.

Portfel nie pobiera opłat za wysyłanie i odbieranie transakcji. To najlepszy portfel Crypto.com, ponieważ CRO ułatwia obstawianie. Z tej aplikacji możesz zbierać punkty nagrody wygenerowane przez tę monetę.

ODWIEDŹ STRONĘ COINOMI

Zaufaj portfelowi:

Aplikacja jest dostępna na Androida i IOS. Bezpieczny i zaufany portfel online do przechowywania cyfrowych zasobów. Obsługuje około 45 blockchainów i wiele NFT.

Aplikacja umożliwia kupowanie, przechowywanie i sprzedaż kryptowalut na jednej platformie. Nie zbierają żadnych danych osobowych, a Twoje monety są bezpieczne.

ODWIEDŹ STRONĘ TRUST WALLET

Podsumowując:

Mamy nadzieję, że ten dobrze zbadany i pouczający artykuł dostarczy Ci bardzo potrzebnych informacji na temat portfeli crypto.com, aby bezpiecznie przechowywać klucze prywatne do monet Crypto.com.

Jesteśmy tutaj:

ŚLEDŹ NAS NA

Ręcznie wybrane przewodniki dla Ciebie:

Źródło: cointikka.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy