20 dni temu

Najlepsze aplikacje Bitcoin 2022

Najlepsze aplikacje Bitcoin

Jakie są najlepsze aplikacje bitcoin w 2022 roku ? Spójrz na tę listę najlepszych aplikacji bitcoin zweryfikowanych przez naszych redaktorów, aby zobaczyć, które z nich mogą pomóc Ci osiągnąć Twoje cele handlowe (a może po prostu dobrze się bawić).

W Apple Store i Google Play są setki aplikacji bitcoinowych, ale ich jakość i użyteczność są bardzo różne. Abyś mógł jak najlepiej wykorzystać swój czas, oceniliśmy i sprawdziliśmy najlepsze aplikacje bitcoinowe w tym szybkim i łatwym przewodniku po aplikacjach bitcoinowych.

Czym są aplikacje Bitcoin ? Aplikacje Bitcoin to programy, które oferują informacje o BTC i aktywach kryptograficznych. Przeznaczone są do pracy na smartfonach, tabletach, laptopach i innych urządzeniach. Aplikacje Bitcoin są zbudowane tak, aby radzić sobie z wieloma funkcjami. Niektórzy będą monitorować ceny bitcoinów i kryptowalut, podczas gdy inne są przeznaczone do handlu. Niektóre dostarczają wiadomości i powiązane treści dotyczące rozwijającego się przemysłu kryptograficznego.

Niezależnie od tego, czy jesteś zaawansowanym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, posiadanie odpowiedniej aplikacji może mieć kluczowe znaczenie dla osiągnięcia Twoich celów finansowych. Oto lista najlepszych aplikacji Bitcoin, które polecają nasi redaktorzy. Aplikacje są oceniane na podstawie kilku czynników, w tym urządzeń, które je obsługują; ile recenzji mają w Google Play i Apple Store; ich liczba pobrań; ich oceny użytkowników; ile lat są w biznesie i jaka jest ich ogólna reputacja.

Aplikacja Pobierz aplikację Liczba recenzji (w App Store i Google Play) Oceny użytkowników (łączna średnia z Apple Store i Google Play) Liczba pobrań Lata w biznesie Reputacja Wynik
Blockfolio Android iOS 160,803 4,6 5 000 000 7 4,5 4,5
Robinhood Android iOS 4 200 000 4 22 500 000 8 4 4,5
Śledzenie monet Android iOS 9699 4.4 750 000 9 4 4
TabTrader Android iOS 56 255 4,6 1 600 000 8 5 4
Bitcoin Alien Run Android iOS 10 925 4,5 100 000 5 4,8 3,5
Kryptograf Android iOS 42 873 4.2 25 000 4 4,5 3,5
MonetaATMRadar Android iOS 1252 4,6 100 000 8 4,5 3
Coinigy Android iOS 260 3,6 10 000 7 3,5 2,5
Zarabiać Android iOS 322 3,15 15 000 3 2,9 2,5
Kosiarka Android iOS 361 3,7 15 000 6 3,5 2,5

blokowe Blockfolio

Pobierz aplikację: iOS, Android

Liczba recenzji (w App Store i Google Play): 160 803

Oceny użytkowników (średnia łączna z Apple Store i Google Play): 4,6

Liczba pobrań: 5 milionów

Lata w biznesie: 7

Reputacja: 4,5

Blockfolio jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do obsługi danych na rynku kryptowalut. Teraz pod marką FTX, aplikacja zapewnia użytkownikom możliwość śledzenia wszystkich posiadanych przez nich portfeli walut cyfrowych w jednym miejscu. Użytkownicy mogą uważnie śledzić swoje zyski i straty oraz ustawiać ostrzeżenia cenowe, aby być na bieżąco z gwałtownymi ruchami na rynku. ( Nasza ocena: 4,5 )


rudzictwo Robinhood

Pobierz aplikację: iOS, Android

Liczba recenzji (w App Store i Google Play): 4,2 miliona

Oceny użytkowników (średnia łączna z Apple Store i Google Play): 4

Liczba pobrań: 22,5 miliona

Lata w biznesie: 8

Reputacja: 4

Robinhood to aplikacja handlowa bez prowizji, która pozwala inwestorom kupować akcje, opcje, fundusze ETF i kryptowaluty. Jako model handlu z zerową opłatą, Robinhood jest popularny wśród handlowców detalicznych, którzy lubią aktywnie handlować na rynku i poza nim. Odkąd firma zaczęła oferować kryptowaluty jako klasę aktywów, jej baza użytkowników wzrosła o ponad milion nowych traderów. ( Nasza ocena: 4.0 )


Śledzenie monet

Pobierz aplikację: iOS, Android

Liczba recenzji (w App Store i Google Play): 9699

Oceny użytkowników (średnia łączna z Apple Store i Google Play): 4,4

Liczba pobrań: 750 000

Lata w biznesie: 9

Reputacja: 4

CoinTracking to platforma do zarządzania portfelem kryptowalut, która pozwala użytkownikom śledzić wszystkie swoje inwestycje w jednym miejscu. Aplikacja zapewnia również kilka narzędzi do analizy wykresów i generuje raporty podatkowe, dzięki czemu handlowcy mogą być na bieżąco ze swoimi zeznaniami podatkowymi dotyczącymi waluty cyfrowej. ( Nasza ocena: 4,5 )


tabtrader TabTrader

Pobierz aplikację: iOS, Android

Liczba recenzji (w App Store i Google Play): 56 225

Oceny użytkowników (średnia łączna z Apple Store i Google Play): 4,6

Liczba pobrań: 1,6 miliona

Lata w biznesie: 8

Reputacja: 5

TabTrader to jedna z najpopularniejszych aplikacji do zarządzania portfelem kryptowalut i handlu. Ta bezpłatna aplikacja pozwala użytkownikom łączyć swoje konta giełdowe z aplikacją, aby zarządzać całym portfelem i wykonywać transakcje z jednego miejsca. TabTrader oferuje również szereg narzędzi do analizy technicznej, które pomagają inwestorom w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. ( Nasza ocena: 4,7 )


bitcoinowy bieg kosmitów Bitcoin Alien Run

Pobierz aplikację: iOS, Android

Liczba recenzji (w App Store i Google Play): 10 925

Oceny użytkowników (średnia łączna z Apple Store i Google Play): 4,5

Liczba pobrań: 100 000

Lata w biznesie: 5

Reputacja: 4,8

Alien Run to popularna gra mobilna typu jump-and-run, która nagradza graczy BTC. Gracze otrzymują nagrody w wysokości do 1000 Satoshi co pięć poziomów. Unikalne codzienne misje pozwalają graczom wygrać do 10 000 Satoshi. Aplikacja nie uczyni nikogo „bogatym w krypto”, ale zapewnia graczom doskonałą bramę do bitcoinów. ( Nasza ocena: 3.5 )


kryptograf Kryptograf

Pobierz aplikację: iOS, Android

Liczba recenzji (w App Store i Google Play): 42 873

Oceny użytkowników (średnia łączna z Apple Store i Google Play): 4,2

Liczba pobrań: 25 000

Lata w biznesie: 4

Reputacja: 4,5

KryptoGraphe to aplikacja do zarządzania portfelem kryptowalut, która umożliwia inwestorom w walutach cyfrowych monitorowanie ich inwestycji za pośrednictwem jednego pulpitu nawigacyjnego. Aplikacja zapewnia również funkcje księgowe, które pomagają inwestorom w opodatkowaniu bitcoinów. KryptoGraphe jest dostępny w 13 językach. ( Nasza ocena: 3.5 )


coinatmradar MonetaATMRadar

Pobierz aplikację: iOS, Android

Liczba recenzji (w App Store i Google Play): 1252

Oceny użytkowników (średnia łączna z Apple Store i Google Play): 4,6

Liczba pobrań: 100 000

Lata w biznesie: 8

Reputacja: 4,5

CoinATMRadar umożliwia użytkownikom bitcoin znajdowanie bankomatów bitcoin, gdziekolwiek się znajdują. Aplikacja mobilna działa podobnie do Google Maps i umożliwia łatwe wykrywanie bankomatów bitcoin we wszystkich miastach, w których znajdują się bankomaty. Niestety, ponieważ lokalizacje bankomatów są w dużej mierze tworzone przez użytkowników, znalezione informacje są często nieaktualne i nie wszystkie wymienione bankomaty nadal istnieją. ( Nasza ocena: 3 )


coinigy Coinigy

Pobierz aplikację: iOS, Android

Liczba recenzji (w App Store i Google Play): 260

Oceny użytkowników (średnia łączna z Apple Store i Google Play): 3,6

Liczba pobrań: 10 000

Lata w biznesie: 7

Reputacja: 3,5

Coinigy to platforma do analizy walut cyfrowych, która zapewnia użytkownikom dane cenowe, narzędzia do tworzenia wykresów oraz możliwość wykonywania transakcji na obsługiwanych giełdach w jednym miejscu. Aktywni inwestorzy kryptowalut mogą uważnie śledzić swoje portfele i korzystać z szeregu narzędzi analitycznych, aby pomóc im w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. ( Nasza ocena: 2,5 )


zarabiać Zarabiać

Pobierz aplikację: iOS, Android

Liczba recenzji (w App Store i Google Play): 322

Oceny użytkowników (średnia łączna z Apple Store i Google Play): 3,1

Liczba pobrań: 15 000

Lata w biznesie: 3

Reputacja: 2,9

Zarabiaj to aplikacja na smartfony, która pozwala użytkownikom zarabiać bitcoiny za odpowiadanie na wiadomości i wykonywanie zadań. W przeciwieństwie do większości aplikacji „Zarabiaj na bitcoinach”, Earn nie tylko płaci kilka Satoshi. Zamiast tego użytkownicy mogą zarobić od 1 do 10 USD w BTC za wykonywanie zadań wyznaczonych przez startupy blockchain, takie jak rejestracja w ich grupach Telegram lub śledzenie ich w mediach społecznościowych. Zarabiaj umożliwia również użytkownikom integrację ich kont Gmail, więc nieznani nadawcy muszą płacić użytkownikom w BTC za wysyłanie im niechcianych wiadomości e-mail. ( Nasza ocena: 2,5 )


kosiarka Kosiarka

Pobierz aplikację: iOS, Android

Liczba recenzji (w App Store i Google Play): 361

Oceny użytkowników (średnia łączna z Apple Store i Google Play): 3,7

Liczba pobrań: 15 000

Lata w biznesie: 6

Reputacja: 3,5

Lawnmower zapewnia narzędzia inwestycyjne i badania rynku dla inwestorów walut cyfrowych. Aplikacja dostarcza inwestorom historyczne wykresy cen, ceny w czasie rzeczywistym, wiadomości branżowe i ekskluzywne badania dotyczące wiodących aktywów cyfrowych. ( Nasza ocena: 3,3 )


webull WeBull

Pobierz aplikację: iOS, Android

Liczba recenzji (w App Store i Google Play): 409 171

Oceny użytkowników (średnia łączna z Apple Store i Google Play): 4,6

Liczba pobrań: 10 milionów

Lata w biznesie: 4

Reputacja: 4,5

Ta aplikacja zapewnia inwestorom łatwą w użyciu platformę handlową dostępną za pośrednictwem urządzeń mobilnych lub komputerów stacjonarnych. Klienci mogą angażować się w transakcje bez prowizji z akcjami, opcjami, depozytami zabezpieczającymi, funduszami giełdowymi i kryptowalutami. ( Nasza ocena: 4,5 )


kasa CashApp

Pobierz aplikację: iOS, Android

Liczba recenzji (w App Store i Google Play): 2,8 miliona

Oceny użytkowników (średnia łączna z Apple Store i Google Play): 4,6

Liczba pobrań: 50 milionów

Lata w biznesie: 8

Reputacja: 5

Opracowany przez Square, firmę zajmującą się płatnościami cyfrowymi prowadzoną przez Jacka Dorseya, CashApp umożliwia użytkownikom przesyłanie między sobą kryptowalut i wirtualnych pieniędzy za pośrednictwem swoich telefonów. Chociaż CashApp jest dostępny tylko w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, we wrześniu tego roku skorzystało z niej ponad 70 milionów użytkowników. CashApp wygenerował ponad 1,8 miliarda dolarów zysków. ( Nasza ocena: 4,8 )


Xapo Xapo

Pobierz aplikację: iOS, Android

Liczba recenzji (w App Store i Google Play): 440

Oceny użytkowników (średnia łączna z Apple Store i Google Play): 3,1

Liczba pobrań: 10 000

Lata w biznesie: 8

Reputacja: 3

Ta aplikacja z siedzibą w Hongkongu zapewnia użytkownikom portfel bitcoin, dostęp do chłodni na ich cyfrowe zasoby oraz usługi kart opartych na bitcoinach, dzięki czemu inwestorzy mogą używać swoich aktywów do płacenia za towary i usługi. ( Nasza ocena: 3.0 )


pasek bitcoin Pasek Bitcoina

Pobierz aplikację: iOS, Android

Liczba recenzji (w App Store i Google Play): 36 888

Oceny użytkowników (średnia łączna z Apple Store i Google Play): 4,6

Liczba pobrań: 1 milion

Lata w biznesie: 6

Reputacja: 4,5

Ta aplikacja wyświetla i monitoruje kursy wymiany bitcoinów i innych obsługiwanych aktywów. Zawiera również szczegółowe informacje dotyczące konkretnych wymian. Użytkownicy mogą ustawić własne interwały odświeżania i dostosować interfejsy, aby wyświetlać określone informacje dotyczące przestrzeni kryptograficznej. ( Nasza ocena: 4,5 )


Wniosek

To tylko niektóre z wielu aplikacji bitcoinowych i kryptograficznych, które przenikają przestrzeń blockchain — a ich lista rośnie.

Zanim wybierzesz aplikację, zastanów się, co z niej zyskasz. Czy chcesz po prostu monitorować cenę bitcoina? Jeśli tak, Bitcoin Ticker może być dobrym sposobem na rozpoczęcie. Jeśli handlujesz już od jakiegoś czasu i potrzebujesz aplikacji, która pozwoli Ci śledzić wszystkie Twoje aktywa, sprawdź Blockfolio lub WeBull. Jeśli jesteś zaawansowany i chcesz czegoś z solidną historią, Robinhood może być aplikacją dla Ciebie.

Pamiętaj: czas to pieniądz. Korzystaj z aplikacji, które pomogą Ci zaoszczędzić czas — lub pomogą Ci cieszyć się czasem spędzonym na ich korzystaniu.

Powiązane artykuły :

Aby dowiedzieć się więcej o bitcoinie, zasubskrybuj biuletyn Bitcoin Market Journal już dziś!

Źródło: www.bitcoinmarketjournal.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy