13 dni temu

Niedźwiedzia presja na BTC utrzyma się w 2022 roku, analitycy przewidują wzrost ceny do lutego

Bitcoin nadal tracił na wartości w pierwszym tygodniu 2022 r., ponieważ niedźwiedzie naciski z końca 2021 r. nadal mają wpływ na cenę kryptowaluty. Cena kryptowaluty spadła do około 47 000 USD 1 stycznia, a niektórzy eksperci rynkowi twierdzą, że cena będzie nadal spadać w kolejnych dniach.

Jednocześnie wielu analityków uważa, że ​​spadek ceny jest krótkoterminowy i kryptowaluta zdoła wznowić trend wzrostowy do końca miesiąca, a do lutego cena może osiągnąć 60 000 USD.

Chociaż rok 2021 okazał się bardzo udany dla branży kryptograficznej, wielu jest zaniepokojonych tym, co przyniesie rok 2022. Z drugiej strony inni uważają, że 2022 będzie bardzo udanym rokiem również dla branży kryptograficznej.

Pierwszy tydzień 2022 r. – Jak wygląda sytuacja?

Rok rozpoczął się od niedźwiedzich wyników dla bitcoina. Jak widać na poniższym wykresie, cena BTC nie była tak stabilna pod koniec 2021 roku, widząc ogromne wahania cen. Pierwszego dnia 2022 roku BTC doświadczyło ogromnego spadku cen. Bitcoin

BTC sprzedało się za około 45 700 dolarów pierwszego dnia roku. Następnie cena zdołała nieco wzrosnąć około 2 stycznia, ale ponownie spadła. Po wzroście do 47 800 $, cena ponownie spadła 3 stycznia wieczorem. W chwili pisania tego tekstu kryptowaluta kosztuje około 47 200 USD.

Eksperci i analitycy rynku kryptowalut rozmawiają o różnych rodzajach scenariuszy, w których ruchy cen mogą trwać przez cały rok.

Wielu ekspertów od kryptowalut odniosło się do aktualnej wydajności bitcoina. Jeden z nich napisał na Twitterze, że BTC musi znaleźć główny obszar wsparcia i oporu do około 48 670 USD, aby wypracować swoją stabilność.

Zgodnie z analizą rynku kryptowalut oczekuje się, że cena bitcoina będzie nadal rosła, a nawet może powrócić do nowego, wyższego poziomu wsparcia. Niektórzy eksperci rynkowi oczekują, że cena spadnie poniżej 46 000 USD. Jednak według nich powinien to być krótkoterminowy spadek, a kryptowaluta może odzyskać trochę siły w dalszej części roku.

Perspektywy długoterminowe

Podczas gdy rok rozpoczął się od trendów spadkowych i obniżek cen, eksperci rynkowi i uczestnicy twierdzą, że bitcoin może mieć bardzo udany rok. Zdaniem części inwestorów i ekspertów, bitcoin zdoła zwyżkować od końca stycznia.

Według nich to po prostu kwestia czasu, aby BTC miało nowe wybicie, a im dłużej to zajmie, tym wyżej może skoczyć. Niektórzy eksperci rynkowi również wyrażają nadzieje na ogromne podwyżki cen do marca tego roku.

Według jednego z użytkowników Twittera i analityka kryptograficznego, Bobby'ego Axelroda, cena BTC wyniesie około 58 000-60 000 USD około połowy do końca stycznia. Jednak przewiduje również spadek do 48 000-50 000 USD w pierwszym tygodniu lutego. Z drugiej strony czeka na kolejny wzrost w marcu, po którym nastąpi niewielki spadek, a następnie ogromny wzrost.

Według oficjalnych danych obecny rynek kryptowalut wynosi około 2,234 bilionów dolarów, z dominacją bitcoinów wynoszącą około 39,6 procent.

Pod koniec 2021 r. wielu mówiło o możliwym kierunku, w jakim cena BTC może obrać w 2022 r. Chociaż eksperci rynkowi mieli różne oczekiwania, większość z nich powiedziała, że ​​czekała na pomyślne wyniki cenowe.

Handel kryptowalutami – co sprawia, że ​​jest tak popularny?

Przemysł kryptograficzny stał się ogromny w 2021 roku. Ludzie z różnych środowisk mają teraz możliwość stania się częścią rynku dzięki licznym giełdom kryptograficznym oferującym swoje usługi zarówno początkującym, jak i doświadczonym traderom.

Nawet ci, którzy mają niewielkie lub żadne doświadczenie, mają możliwość wejścia na rynek. Jest to możliwe dzięki automatycznym robotom handlowym, które mogą analizować dla Ciebie ruchy cen na rynku. W ten sposób możesz kontynuować swoje codzienne życie, zarabiając na rynku handlu kryptograficznego.

Kupując zautomatyzowanego robota do handlu kryptowalutami , będziesz mógł nie tylko analizować ruchy cen na rynku, ale także zautomatyzować cały proces handlu.

Na rynku dostępnych jest wiele automatycznych botów handlujących kryptowalutami. Większość z nich to programy innych firm, które możesz podłączyć do swojego konta giełdowego i pozwolić mu handlować kryptowalutami za Ciebie.

Ze względu na sukces, jakim cieszyła się branża kryptowalut w 2021 roku, zainteresowanie tym rynkiem wzrosło ogromnie. Ludzie z różnych środowisk i narodowości mogą teraz inwestować w kryptowaluty i czerpać zyski z branży.

Ponieważ nadzieje i oczekiwania na 2022 r. są również bardzo duże, zainteresowanie branżą kryptograficzną rośnie jeszcze bardziej. Chociaż jest bardzo niejasne, jak potoczą się sprawy w nadchodzącym roku, eksperci rynkowi, a także uczestnicy, są pozytywnie nastawieni do 2022 roku.

Źródło: usethebitcoin.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy