miesiąc temu

Bazujący na ethereum altcoin poszybował w górę o 2200% w jeden dzień

Bazujący na ethereum altcoin poszybował w górę o 2200% w jeden dzieńOparty na sieci Ethereum altcoin o nazwie OpenDAO (SOS), który niedawno wszedł na rynki kryptowalut, realizuje bardzo wysokie zyski, które w przeciągu 24 godzin przekroczyły 2200%. Dane z CoinMarketCap pokazują, że token skoczył z poziomu 0,00000048 dol. w dniu swojego airdropu (darmowego zrzutu) do rekordowego poziomu 0,00001154 dol. w czasie świątecznego weekendu, co oznacza dwudziestodwukrotny wzrost w przeciągu jednej sesji.

  • Token SOS od czasu swojego wzrostu w dniu 25 grudnia zanotował jednak wyraźniejszą korektę
  • W tym momencie kosztuje 0,000006473
  • Informacja o airdropie tokenu wśród użytkowników platformy OpenSea przyczyniła się jednak do dynamicznego wzrostu popularności projektu

Projekt OpenDAO uruchomił token SOS, aby wyróżnić sympatyków niezamiennych tokenów NFT. Zrzut miał miejsce 24 grudnia, a OpenDAO rozpoczął dystrybucję tokenów SOS wśród użytkowników OpenSea, największego rynku NFT.

– SOS jest wdzięczny wszystkim twórcom NFT, kolekcjonerom i platformom za rozwijanie całego ekosystemu NFT. Szczególne podziękowania kierujemy do OpenSea za przywództwo w promowaniu handlu NFT. Aby oddać hołd, wybraliśmy użytkowników OpenSea, wśród których przeprowadziliśmy airdrop – napisano w oświadczeniu.

Strona OpenDao mówi, że 50% ze 100 bilionów wszystkich tokenów SOS zostanie przydzielone tym, którzy handlowali na OpenSea od pierwszego dnia. Dystrybucja monet zależy od całkowitej liczby transakcji użytkownika na OpenSea, a także od ilości ethereum (ETH), i USD Coin (USDC), które użytkownik wydał na platformie.

Użytkownicy OpenSea mogą ubiegać się o swoje tokeny do 30 czerwca 2022 roku. Pozostała część tokenów zostanie rozdzielona w następujący sposób: 10% na zachęty dla dostawców płynności, 20% na zachęty dla stakujących i 20% dla skarbca OpenDAO.

SOS w ramach OpenDAO zostanie wykorzystany do wypłaty odszkodowań ofiarom oszustw, dotacji deweloperskich oraz wspierania wschodzących artystów, społeczności NFT i ochrony sztuki.

Źródło: comparic.pl
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy