23 dni temu

BAYC: Gwiazdy, które „małpiały” w 2021

Jedyną rzeczą, która była jasna w przypadku 2021, jest to, że jeden projekt NFT ukradł wszystkie nagłówki: The Bored Ape Yacht Club. Wydawało się, że każdego dnia kolejna celebrytka małpuje…

Pokryty:

  • Znudzona Małpa Gwiazdy
  • Sławni wczesni adoptorzy małp
  • Sportowcy i ich małpy
  • Muzycy i ich małpy

Rok 2021 obfitował w wiele niespodzianek, ale jedną z największych może być szybki sukces Bored Ape Yacht Club . Rozmawialiśmy o projekcie BAYC io tym, jak odnieśli taki sukces w tak krótkim czasie. Dzisiaj przyjrzymy się niektórym celebrytom, którzy „Aped In” w 2021 roku.

Od Early Ape Adopters po najgorętszy klub nocny w Miami — przyjrzymy się niektórym z najpopularniejszych i ich małpom.

Znudzeni Celebryci / Wcześni Ape Ape

  • Steve Aoki: Aoki był jednym z pierwszych osób, które adoptowały Ape wśród celebrytów. Nie marnował też czasu na powiększanie swojej floty Małp. Obecnie posiada ponad 10 połączonych małp Bored & Mutant Apes. Małpy nie są jedynymi NFT, których Aoki posiada, ponieważ stał się zapalonym kolekcjonerem i głosem w społeczności NFT.

Polecane: Co to jest Bored Ape Yacht Club?

  • GaryVee : To było prawdopodobnie oczywiste , jeśli znasz GaryVee (aka Gary Vaynerchuk) i jego zainteresowanie NFT. Kiedy sprawdzałem, kiedy dokładnie kupił swoją małpę, z poniższego tweeta wynika, że ​​był bardzo wcześnie. Korzystając z poniższych informacji, mógł nawet bić od premiery. GaryVee był wielkim promotorem NFT i ich użyteczności. Zwłaszcza po uruchomieniu własnej, udanej NFT- VeeFriends .

Sportowcy i ich małpy

  • Steph Curry: Fan sportu czy nie, są szanse, że znasz Steph Curry. Zrobił duży plusk, nie tylko ustanawiając rekord 3 punktów, ale także swoim zakupem Ape w tym roku. Jego zakup był jedną z silniejszych „pomp” w tym wyścigu byków. Był to dogodny moment, gdyż następnego dnia ogłosił partnerstwo z giełdą FTX .

Polecane: Steph Curry współpracuje z Metaverse Champion Decentraland

  • Shaq: The Big Diesel małpował podejściem Mutanta. Wiedzieliśmy, że to tylko kwestia czasu, zanim Shaq zaangażuje się w NFT. Jego zakup pod koniec września wygląda mądrzej z dnia na dzień, ponieważ podłoga MAYC osiągnęła 12 ETH w momencie publikacji. Shaq również niedawno uruchomił własny NFT na cele charytatywne i kupił Shaq.Eth .

  • LaMelo Ball : Nie tak wcześnie jak GaryVee, ale LaMelo był właścicielem swojego BAYC na początku czerwca. Zwrócił uwagę na to, co nadchodziło z BAYC, podjechał z połowy kortu i trafił tylko w siatkę. Na początku tego roku uruchomił również własny NFT i był również jednym z najgorętszych NBA Top Shot w 2021 roku.

Muzycy i ich małpy

Future : Future to jeden z największych artystów hip-hopowych na świecie i właściciel BAYC. Dokonał zakupu w listopadzie za imponujące 48 ETH. Jego zakup wydawał się skłaniać innych w świecie hip-hopu do dodania BAYC do portfela.

Post Malone: Podobnie jak zakup Stepha Curry'ego na początku tego roku, zakup Posta spowodował kolejny wzrost w hossy BAYC. Dzień po tym, jak ogłosił swój zakup, jego nowa małpa pojawiła się w jego teledysku. W jego nowej piosence z The Weeknd , jego Bored Ape był wyświetlany na jego telefonie na początku teledysku.

Eminem: Ku zaskoczeniu niektórych Marshall Mathers zdecydował, że chce wziąć udział w zabawie. W tym tygodniu Eminem kupił swoją Ape za ogromne 123 ETH! Porozmawiaj o wejściu do świata NFT.

Kolejny zakup warty odnotowania, Miami Night Club E11even kupił w tym tygodniu BAYC #11 za 99 ETH .

***

Jakie gwiazdy przyniesie 2022 rok do Yacht Clubu? Skomentuj poniżej, kto Twoim zdaniem powinien mieć małpy!

Źródło: cryptosrus.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy