21 dni temu

Battle Star NFT Retro-futurystyczna gra P2E

Szukasz kolejnej wielkiej rzeczy w grach NFT? Wypróbuj Battle Star, kosmiczną grę nowej generacji, w której można zarobić, na Immutable X i Ethereum, która zostanie uruchomiona 14 stycznia 2022 roku. Tekstowa gra PVP oferuje prostą, ale przyjemną rozgrywkę, a także możliwość zarobienia KREDYTÓW $, natywny token gry ERC-20. Battle Star to połączenie starego i nowego – nostalgiczny powrót do retro gier komputerowych, zbudowanych na innowacyjnej, nowej technologii. Przyjrzyjmy się więc bliżej projektowi i niesamowitym pancernikom NFT, które polecą nas na Księżyc i dalej.

Battle Star NFT

Kolekcja Battle Star to flota 10 000 pancerników NFT, których można użyć do gry. Istnieją cztery poziomy rzadkości dla NFT – pospolity, niezwykły, rzadki i legendarny. Im rzadszy statek, tym jest potężniejszy. Twórcy milczeli na temat wyglądu i atrybutów poziomów rzadkości, ale zrzucili kilka zajawek na swoim serwerze Discord.

Myśliwiec Federacji – zwykła rzadkość
Pancernik Alien-tech – rzadkość nieznana

Wybitych zostanie tylko 10 000 pancerników generacji 0, każdy za 0,04 ETH. Po wydaniu mennic generacji 0, jedynym sposobem na zdobycie statku jest zakup go za $ KREDYTU, natywny token gry. Istnieją tylko 2 sposoby na zdobycie KREDYTÓW $ – wygrywając bitwy z innymi graczami lub kupując je na zdecentralizowanej giełdzie, takiej jak UniSwap.

Rozgrywka

Akcja Battle Star toczy się w ogromnych przestrzeniach kosmicznych, kontrolowanych przez starożytną i tajemniczą Międzygalaktyczną Federację. Po podbiciu większości znanego kosmosu kapitanowie Federacji (gracze) walczą teraz o dominację między sobą, ścigając się na planety w poszukiwaniu rzadkich zasobów i tworząc najsilniejsze pancerniki.

Najazd

Gra rozpoczyna się na 3 planetach – Andoria, Nibiru i Borroxium. Każda planeta może zostać najechana w celu zdobycia zasobów i wyrzuci różne ilości żelaza, złota, coaxium i kwantonu. Najczęstszym pierwiastkiem jest żelazo, a najrzadszym kwanton.

Rzemiosło Elementy zebrane podczas rajdów na planety można następnie wykorzystać do tworzenia ulepszeń (jako NFT) dla pancerników. Istnieją 3 poziomy ulepszeń – im lepsze ulepszenie, tym wyższy koszt zasobów. Najwyższego poziomu ulepszeń nie da się wytworzyć bez rzadkiego pierwiastka, jakim jest kwant, więc częste najazdy na planety są warunkiem sukcesu.

Po stworzeniu ulepszeń można je na stałe dodać do istniejącego NFT pancernika, aby wygenerować nowy ulepszony pancernik NFT. Teraz gracz ma 2 opcje – może sprzedać Pancernik na rynkach wtórnych lub walczyć z innymi graczami w grze o KREDYT $.

Bitwa

Wchodząc na pole bitwy, gracze będą mogli zobaczyć wszystkich dostępnych przeciwników i wybrać ich walkę. Zwycięzca zostanie nagrodzony $KREDYTAMI, a przegrany będzie hańbą dla Federacji. Jeśli gracz przegra walkę, istnieje 10% szansy, że jego statek może zostać zniszczony, wtedy będą mieli 3 opcje: 1. Napraw zniszczony pancernik do poziomu 90% mocy za 10 000 $ KREDYTU

2. Kup nowy pancernik za 25 000 $ KREDYTU

3. Sprzedaj pancerniki na rynku wtórnym

Aby jak najlepiej wykorzystać grę, zaleca się, aby gracze posiadali flotę co najmniej 3 pancerników. W ten sposób gracze będą mieli możliwość wyprzedania niechcianych statków, a jednocześnie będą mieli wystarczająco dużo, by najeżdżać, walczyć i zarabiać.

Niezmienny X + Ethereum

Zbudowany na solidnej sieci Ethereum, Immutable X jest protokołem warstwy 2 specjalnie dla NFT. Wykorzystuje moc i bezpieczeństwo blockchain Ethereum, aby zapewnić użytkownikom szybsze transakcje, ogromną skalowalność (9 000 transakcji na sekundę) i zerowe opłaty za gaz – bez narażania własności użytkowników. Battle Star zostanie uruchomiona natywnie na Immutable X, ale z pomostem do Ethereum. Umożliwi to szybsze transakcje i niższe opłaty, jednocześnie umożliwiając sprzedaż NFT pancernika na rynkach Ethereum w celu uzyskania większej dostępności. Rynek wtórny dla Battle Star NFT będzie Mintable, ponieważ nasza niedawna integracja Immutable X.

Battle Star NFT będzie gotowy do wybicia i gotowy do gry 14 stycznia 2022 roku. Jeśli lubisz gry, statki kosmiczne i zarabianie pieniędzy, nie możesz tego przegapić. Dołącz do ich serwera Discord, aby być na bieżąco i do zobaczenia w dniu bicia!

Źródło: editorial.mintable.app
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy