19 dni temu

Bankowy gigant Goldman Sachs mówi, że Bitcoin może złamać 100 000 $ pod tym warunkiem: Zgłoś

Jedna z czołowych firm finansowych na świecie uważa, że ​​Bitcoin (BTC) może złamać kluczowy psychologiczny poziom odniesienia cenowego, przejmując udział w rynku konkurencyjnemu sklepowi wartości.

W nowym artykule Bloomberg ujawnia, że raport Goldman Sachs Group określa, w jaki sposób Bitcoin może przekroczyć 100 000 USD, gdy narusza kapitalizację rynkową złota.

Goldman Sachs oblicza, że ​​jeśli Bitcoin zapewni złożony roczny zwrot w wysokości około 17% w ciągu najbliższych pięciu lat, ponieważ inwestorzy będą nadal stosować kryptowaluty, wówczas BTC może osiągnąć docelową cenę w wysokości 100,00 USD.

Przy około 700 miliardach dolarów skorygowanej kapitalizacji rynkowej na rynku „store of value”, Bitcoin stanowi obecnie zaledwie 20% w porównaniu z wartością złota wynoszącą 2,6 biliona dolarów.

Źródło: Bloomberg

Bloomberg donosi, że Bitcoin i złoto są często grupowane jako zabezpieczenia przed zawyżonymi walutami fiducjarnymi, mimo że nie oferują nieodłącznych zwrotów, takich jak odsetki lub dywidendy.

W chwili pisania tego tekstu BTC spadł o 3,15% do 44 530 USD. Zasób kryptograficzny ostatnio osiągnął poziom 50 000 USD 27 grudnia.

Sprawdź cenę akcji Don't Miss a Beat – Zasubskrybuj, aby otrzymywać powiadomienia e-mail o kryptowalutach dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej Śledź nas na Twitterze , Facebooku i Telegramie Surfuj po codziennej mieszance Hodl
Sprawdź najnowsze nagłówki wiadomości
Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w The Daily Hodl nie są poradami inwestycyjnymi. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem inwestycji wysokiego ryzyka w Bitcoin, kryptowalutę lub aktywa cyfrowe. Należy pamiętać, że Twoje przelewy i transakcje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, są Twoim obowiązkiem. The Daily Hodl nie zaleca kupowania ani sprzedaży żadnych kryptowalut ani aktywów cyfrowych, ani The Daily Hodl nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Daily Hodl uczestniczy w marketingu afiliacyjnym.

Polecany obraz: Shutterstock/RM Studio/Chuenmanuse

Źródło: dailyhodl.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy