14 dni temu

Banca Generali zezwoli na zakupy Bitcoin w tym roku

Włoski Bank – Banca Generali, zezwoli na zakupy bitcoinów jeszcze w tym roku, dołączając do wielu innych banków w ich planach, aby umożliwić klientom handel BTC, jak możemy zobaczyć więcej w dzisiejszych najnowszych wiadomościach dotyczących Bitcoina.

Banca Generali przygotowuje się do wejścia w usługi handlu kryptowalutami i bitcoinami na początku 2022 roku. Usługi te zostaną włączone poprzez integrację z Conio, czyli aplikacją do obsługi portfela i wymiany BTC. Magazyn finansowy „We Wealth” podał więcej szczegółów na temat nowych usług banku w zeszłym miesiącu i wydaje się, że 300 000 klientów Banca będzie mogło stworzyć portfel BTC prosto ze swoich kont bankowych z pomocą Conio. Ten pierwszy zainwestował już w niego miliony dolarów, który ma swoje lokalizacje zarówno we Włoszech, jak iw San Francisco.

Obie firmy rozpoczęły współpracę w grudniu 2020 r. i planują uruchomienie usług w 2021 r. jednak dyrektor operacyjny w Banca Riccardo Renna jest przekonany, że projekt rozpocznie się na początku tego roku:

„Od tego momentu klienci będą mogli bezpiecznie operować na klasie aktywów, która w przeciwnym razie byłaby ryzykowna, gdyby została podjęta w niewłaściwy sposób”.

renomowany autor, chopra, deepak, bitcoin

Nowe usługi zapewniają korzyść polegającą na kupowaniu BTC poprzez finansowanie rachunków debetowych lub kredytowych, zamiast korzystania z usług zewnętrznego dostawcy płatności, ale także oferują rozwiązanie typu multi-sig-portfel, co zapewnia większe bezpieczeństwo i zapewnia odzyskanie portfela, co jest możliwe w przypadku sukcesji. Renna powiedziała:

„Wiemy, że na przyszłą strukturę rynków finansowych z pewnością wpłynie technologia blockchain, która wciąż się rozwija. Współpracujemy z Conio przy różnych stołach, aby zbadać możliwe adaptacje łańcucha bloków do naszych procesów i systemów”.

Wiele banków dzieli się swoimi planami przyjęcia usług portfela Bitcoin w ostatnich tygodniach. Niektóre z najbardziej godnych uwagi to Niemieckie Stowarzyszenie Banków Oszczędnościowych, które ma 400 banków w całym kraju, a ich usługi mogą zapewnić łatwy dostęp do usług kryptograficznych ponad 50 milionom ludzi. Zaraz potem dwa inne duże niemieckie banki ogłosiły plany integracji portfela kryptowalutowego, w tym Volks-und Raiffeisenbank i Commerzbank . Bank detaliczny z siedzibą w New Jersey nawiązał współpracę z Bakkt, aby rozpocząć świadczenie usług kryptograficznych swoim użytkownikom.

Źródło: www.dcforecasts.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy