16 dni temu

Avoteo pomyślnie zakończyło swoją prywatną rundę o wartości 300 000 $ i ogłasza pierwszą fazę przedsprzedaży

Oparta na kryptowalutach platforma crowdfundingowa AVOTEO ogłosiła zakończenie swojej prywatnej sprzedaży, w której zebrano prawie 300 000 USD. Teraz w pełni doskonały zespół projektowy ogłasza rozpoczęcie pierwszego etapu przedsprzedaży i wyjątkowo lukratywnego programu poleceń.

Pierwsza faza przedsprzedaży rozpocznie się 3 stycznia. Tokeny AVO zostaną sprzedane po 0,02 USD za sztukę. W zależności od zakupionej kwoty można zdobyć do 10% tokenów bonusowych.

W tej rundzie 25% tokenów nie będzie miało okresu nabywania uprawnień, kolejne 25% będzie miało okres nabywania uprawnień wynoszący 3 miesiące po pierwszym notowaniu, a następnie 6 miesięcy przez kolejne 25%, a na koniec 25% tokenów będzie miało okres nabywania uprawnień okres nabywania uprawnień wynoszący 9 miesięcy. Tokeny, które zostały sprzedane podczas prywatnej sprzedaży, będą przysługiwać do 9 miesięcy (50%) i 12 miesięcy (50%) po pierwszej aukcji. Okresy nabywania uprawnień pomogą zapewnić stabilność cen, cena aukcji wyniesie 0,05 USD.

AVOTEO będzie platformą crowdfundingową ze zintegrowaną pulą talentów. Posiadacze tokena AVO będą mieli prawo do głosowania na projekty, które chcą otrzymać dofinansowanie. Startupy, które uzyskały najwięcej głosów, otrzymują finansowanie z portfela finansowego po osiągnięciu całkowitego celu finansowania. Sfinansowane projekty przypisują udziały firmy do Avoteo SL, oddziału prawnego firmy AVOTEO, która została niedawno założona na Majorce. W zamian posiadacze AVO również będą uczestniczyć w sukcesie firm finansowanych przez AVOTEO. Jedyne, co inwestorzy muszą zrobić, to trzymać tokeny AVO w swoich portfelach. Ponadto uprawnia ich do uczestniczenia w głosowaniach zarządczych i uzyskują dochód pasywny poprzez redystrybucję. Przedsiębiorcy mogą zaprezentować swoje projekty, znaleźć nowych członków zespołu i cieszyć się wspierającym środowiskiem, jakie tworzy AVOTEO. Profesjonaliści mogą przedstawić siebie i swoje talenty. Mają do wyboru pracę nad projektami jako freelancerzy lub aplikowanie do zespołu projektowego. Kreatywność, interakcja, współpraca i przyjemna w użyciu platforma będą podstawowymi elementami AVOTEO.

Token AVO

AVO jest tokenem zarządzania AVOTEO i opiera się na Binance Smart Chain.

Tokenomika

1 miliard całkowitej podaży:

  • 500M oferowane jest podczas trzech rund ICO
  • 300M trafi do zespołu, partnerów i doradców
  • 150 mln dla poleconych
  • 50M przeznaczone są na prezenty, zrzuty itp.

10% podatek od wszystkich transakcji:

  • 4% portfel finansowania
  • 3% redystrybucja do posiadaczy AVO
  • 3% pula płynności.
Źródło: cryptobriefing.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy