24 dni temu

Czy Avalanche [AVAX] i Solana [SOL] są przereklamowane?

Dwa najpopularniejsze Ethereum, które według niego „obsługuje też znacznie wyższe transakcje”.

Po pierwsze, deweloper nalega na patrzenie z perspektywy Venture Capitalists, których głównym celem jest „ zarobienie jak największej ilości pieniędzy, ponieważ chcą kupować tanio i kupować DUŻO ”, co umożliwia im zakup dużej ilości po niższych cenach. Kajpust zauważył, że powodem, dla którego Solana i Avalanche były świadkami masowej akumulacji w 2021 r., jest to, że ci inwestorzy na dużą skalę sprzedają po wyższej stawce inwestorom detalicznym.

Jeśli chodzi o scentralizowanie społeczności, Kajpust zauważył, że niewielka grupa ludzi skrupulatnie pracowała za kulisami, aby koordynować i współdziałać z zespołami założycielskimi, biurami OTC i innymi bogatymi osobami w zbieraniu dużych procent SOL iAVAX . Jego zdaniem zaowocowało to stworzeniem częściowo scentralizowanej dystrybucji wraz ze skoordynowanymi strategiami marketingowymi, takimi jak ogłaszanie ogromnych zachęt dla użytkowników, które prowadzą do szylinga tokenów.

Avalanche i bycza narracja Solany przyćmiła innych?

Deweloper w swoim poście dalej przeanalizował prawdopodobny plan działań podjętych przez VC w odniesieniu do blockchainów warstwy 1, takich jak Avalanche i Solana, w tym roku. Czytając wraz z tym samym, stwierdził:

„Z perspektywy czasu strategia A++ dla VC w 2021 r. brzmiała: Znajdź szybki L1, który możesz kupić 3-7% wszystkich tokenów, za pośrednictwem założycieli lub OTC. – Podpisz to. Bez końca. Z przekonaniem. Wejdź do pierwszej dziesiątki, aby płynność była wystarczająco wysoka, aby wchłonąć miliardy zysków”.

Krótko mówiąc, Kajpust zauważył, że ekosystem Kosmosu jest zbyt zdecentralizowany, aby koordynować szylingi, marketing i mieć zbyt przesadzone narracje. Z drugiej strony, że obecna dystrybucja tokenów Avalanche i Solana zachęca do szylinga i nadmuchuje bycze narracje.

Źródło: www.tronweekly.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy