22 dni temu

Aussie krypto giełda CoinJar integruje Chainlink, aby poprawić wrażenia użytkownika

CoinJar, australijska platforma wymiany kryptowalut działająca zarówno w Australii, jak i Wielkiej Brytanii , ogłosiła dziś, że integruje kanały cenowe Chainlink, aby pomóc w zapewnieniu dokładnych uczciwych kursów rynkowych na swojej giełdzie kryptowalut. Dzięki Chainlink, CoinJar będzie w stanie dokładnie wyświetlać ceny aktywów, pomagając użytkownikom w podejmowaniu bardziej świadomych decyzji popartych danymi odpornymi na manipulacje.

Zdecentralizowana architektura Chainlink Price Feeds pomaga zapewnić niezwykle dokładne dane referencyjne cen przez cały czas — nawet podczas ekstremalnego przeciążenia sieci i zmienności rynku. Zespół CoinJar wybrał Chainlink, ponieważ jego rozwiązanie Oracle zostało przetestowane pod kątem dostarczania rzeczywistych danych i obliczeń do łańcucha. Od momentu powstania, Chainlink pomógł zabezpieczyć 75 miliardów dolarów + dla wiodących aplikacji DeFi, CeFi i innych blockchain.

Dodatkowe funkcje kanałów cenowych Chainlink obejmują:

  • Dane wysokiej jakości — Chainlink Price Feeds pozyskuje dane z licznych agregatorów danych premium, co prowadzi do danych cenowych, które są agregowane z setek giełd, ważone według wolumenu i oczyszczane z wartości odstających i podejrzanych wolumenów.
  • Wysoka częstotliwość aktualizacji — kanały cenowe Chainlink mogą przeprowadzać częste aktualizacje cen przy minimalnych kosztach, co skutkuje precyzyjnymi danymi cenowymi, które konsekwentnie odzwierciedlają aktualne warunki rynkowe.
  • Solidna infrastruktura — kanały cenowe Chainlink wykorzystują zdecentralizowane sieci profesjonalnych operatorów węzłów prowadzonych przez wiodące zespoły DevOps blockchain i tradycyjne przedsiębiorstwa z dużym doświadczeniem w zakresie przestojów podczas zmienności rynku.
  • Przejrzyste monitorowanie — Chainlink zapewnia strukturę reputacji i zestaw narzędzi do monitorowania w łańcuchu, które umożliwiają użytkownikom niezależną weryfikację historycznej i rzeczywistej wydajności kanałów cenowych.

„Kanały cenowe Chainlink stanowią doskonałą alternatywę dla utrzymywania naszego własnego rozwiązania w zakresie danych cenowych lub korzystania z innych opcji, które wymagają przejścia w tryb offline. Będziemy nadal badać, w jaki sposób możemy wykorzystać inne zdecentralizowane usługi Chainlink, aby poprawić funkcjonalność i niezawodność naszej giełdy”. – Asher Tan, dyrektor generalny CoinJar

Założona w 2013 roku, ponad 500 000 użytkowników sprzedało ponad 4 miliardy dolarów w aktywach na CoinJar, który ma ponad 750 milionów dolarów w aktywach pod nadzorem. CoinJar zawiera również punkt handlowy OTC i ofertę instytucjonalną.

Źródło: www.cryptoninjas.net
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy