13 dni temu

AscendEX wymienia Pontoon Token, TOON

AscendEX z radością ogłasza notowanie tokena Pontoon (TOON) w ramach pary handlowej TOON/USDT, która rozpocznie się 7 stycznia o godzinie 14:00 UTC.

Pontoon Finance to rozwiązanie do lustrzanego odbicia płynności jednym kliknięciem w łańcuchach, które ma na celu zmniejszenie rozdrobnionej płynności w łańcuchach i rozwiązanie problemu braku zaufania, zdecentralizowanej interoperacyjności między protokołami DeFi. Protokół został zaprojektowany w celu rozwiązania różnych wyzwań w sektorze DeFi i przyspieszenia rozwoju wielołańcuchowego ekosystemu DeFi.

Pontoon zachęca dostawców płynności 35-procentowym RRSO i obstawianiem użytkowników dodatkowymi zarobkami. Pontoon to sieć przekaźnikowa typu Proof-of-Stake, zabezpieczona przez szereg walidatorów obsługujących węzły przekaźnikowe, które następnie zapewniają motywowane nagrody za obstawianie na podstawie opłat pobranych z transakcji zweryfikowanych przez węzły.

Dzięki unikalnemu, zdecentralizowanemu i motywowanemu modelowi Pontoon platforma ma przynosić korzyści zarówno użytkownikom, którzy chcą przenosić aktywa między sieciami, jak i dostawcom płynności, którzy umożliwiają przepływ aktywów na rynku, działając jako pożyczkodawcy i pośrednicy.

TOON to natywny token zarządzania ERC-20 firmy Pontoon, który w swojej użyteczności wykorzystuje podejście ukierunkowane na społeczność. Tokeny są dystrybuowane jako nagrody i zachęty dla użytkowników, dostawców płynności i operatorów węzłów sieci przekaźnikowej, którzy aktywnie uczestniczą w protokole. Podstawowym wykorzystaniem TOON przez użytkowników jest udział w zarządzaniu protokołem.

35 procent całkowitej podaży TOON zostało przeznaczone na nagrody społeczności, a także na wysiłki na rzecz kierowania etosem społeczności, dystrybuowane w całości wśród uczestników ekosystemu. Tokenomika tokenu Pontoon ostatecznie pozwala na zarządzanie oparte na społeczności i uczciwy model motywacyjny, ułatwiając rozwój ekosystemu.

O AscendEX

AscendEX to globalna platforma finansowa kryptowalut, obsługująca ponad milion inwestorów instytucjonalnych i detalicznych z zasobami niezbędnymi do uzyskania większej wartości z ich inwestycji w kryptowaluty. Działając na styku scentralizowanych i zdecentralizowanych finansów, platforma AscendEX oferuje dostęp do depozytów zabezpieczających , kontraktów terminowych i transakcji spot , solidną infrastrukturę portfela oraz wsparcie w zakresie stakowania dla ponad 200 wiodących w branży projektów blockchain, z których wszystkie zapewniają wiodące w branży zyski i zwroty. napędzanie rozwoju ekosystemu kryptowalut. W wysiłkach na rzecz kultywowania skalowalnych i bezpiecznych form zdecentralizowanego finansowania, AscendEX stał się wiodącą platformą ROI na swoich „wstępnych ofertach wymiany”, wspierając niektóre z najbardziej innowacyjnych projektów w branży z ekosystemu DeFi.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak AscendEX wykorzystuje najlepsze praktyki zarówno z Wall Street, jak i ekosystemu kryptowalut, aby uzyskać najwyższą wartość za dolara dla swoich użytkowników, odwiedź:

Strona internetowa: https://ascendex.com

Twitter: https://twitter.com/AscendEX_Global

Telegram: https://t.me/AscendEXEnglish

Medium: https://medium.com/ascendex

O Pontonie

Protokół Pontoon Finance został opracowany w celu rozwiązania wielu wyzwań stojących przed sektorem DeFi i przyspieszenia rozwoju wielołańcuchowego ekosystemu DeFi. Pontoon ma na celu zmniejszenie rozdrobnionej płynności w łańcuchach i rozwiązanie problemu braku zaufania zdecentralizowanej interoperacyjności między protokołami DeFi.

Aby uzyskać więcej informacji i aktualizacji, odwiedź:

Strona internetowa: https://pontoon.fi/

Twitter: https://twitter.com/PontonFi

Telegram: https://t.me/pontoon_announcements

Zastrzeżenie: To jest płatna informacja prasowa. Wszelkie informacje zawarte w tej witrynie nie są i nie stanowią porady finansowej, inwestycyjnej, handlowej ani żadnej innej porady. NewsCrypto nie ponosi odpowiedzialności wobec nikogo za jakiekolwiek decyzje lub działania podjęte w związku z informacjami i/lub oświadczeniami zawartymi w tym komunikacie prasowym.

Źródło: thenewscrypto.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy