19 dni temu

Listy AscendEX Opulous

AscendEX ma przyjemność ogłosić notowanie tokena Opulous w ramach pary handlowej OPUL/USDT, która rozpocznie się 6 stycznia o godzinie 14:00 czasu UTC.

Opulous wprowadza NFT i DeFi do branży muzycznej, zmieniając sposób, w jaki muzycy uzyskują dostęp do funduszy, których potrzebują, i zapewniając platformę startową dla pierwszych muzycznych transakcji NFT i pożyczek kryptograficznych zabezpieczonych prawami autorskimi. NFT zapewniają ludziom łatwy dostęp do inwestowania w tradycyjnie niepłynne aktywa, takie jak prawa autorskie do muzyki. Ich giełda NFT umożliwia każdemu inwestowanie w muzykę, handel udziałami w prawach autorskich i uzyskiwanie przychodów z tantiem wraz ze swoimi ulubionymi artystami. Opulous zapewnia twórcom nowy, lukratywny strumień przychodów w postaci transakcji NFT z prawami autorskimi do muzyki. Pożyczki Opulous DeFi są wspierane przyszłymi tantiemami i zastąpią nieuczciwe umowy, które tradycyjnie wymuszają obiecującym artystom.

Platforma o nazwie „Royal” zapowiedziała bardzo podobny projekt do Opulous. Główna różnica między Opulous a Royal polega na tym, że Opulous emituje sekurytyzowane NFT w ramach partnerstwa z Republic Records, przestrzegając wszystkich przepisów USA, aby stworzyć bezpieczne środowisko dla wszystkich. W firmie Opulous wierzą, że ta nowa klasa aktywów nie zniknie, a jej znaczenie w cyfrowym świecie wzrośnie jeszcze bardziej. Chcą jednak oferować NFT, które mają więcej niż tylko wartość spekulacyjną.

Token Opulous daje użytkownikom dostęp do sprzedaży NFT, ekskluzywnych nagród NFT, obniżonych opłat na platformie i wsparcia w zakresie stakowania. Gdy użytkownicy są właścicielami NFT z prawami autorskimi Opulous, otrzymają procent przychodów ze strumieniowego przesyłania utworu. Co kwartał użytkownicy otrzymają swój udział w zarobkach w USDC. Opulous wyśle ​​je do użytkowników My Algo Wallet zgłoszonych podczas wyprzedaży. Przez pierwsze dwanaście miesięcy, łącznie cztery razy, Opulous dopasuje każdy wyciąg z tantiem z kwotą w dolarach amerykańskich w tokenach OPUL.

AscendEX z radością ogłasza partnerstwo z Opulous w celu wspierania rozwoju przemysłu muzycznego i jego wejścia do ekosystemu NFT.

O AscendEX

AscendEX to globalna platforma finansowa kryptowalut, obsługująca ponad milion inwestorów instytucjonalnych i detalicznych z zasobami niezbędnymi do uzyskania większej wartości z ich inwestycji w kryptowaluty. Działając na styku scentralizowanych i zdecentralizowanych finansów, platforma AscendEX oferuje dostęp do depozytów zabezpieczających , kontraktów terminowych i transakcji spot , solidną infrastrukturę portfela oraz wsparcie w zakresie stakowania dla ponad 200 wiodących w branży projektów blockchain, z których wszystkie zapewniają wiodące w branży zyski i zwroty. napędzanie rozwoju ekosystemu kryptowalut. W wysiłkach na rzecz kultywowania skalowalnych i bezpiecznych form zdecentralizowanego finansowania, AscendEX stał się wiodącą platformą ROI na swoich „wstępnych ofertach wymiany”, wspierając niektóre z najbardziej innowacyjnych projektów w branży z ekosystemu DeFi.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak AscendEX wykorzystuje najlepsze praktyki zarówno z Wall Street, jak i ekosystemu kryptowalut, aby uzyskać najwyższą wartość za dolara dla swoich użytkowników, odwiedź:

Aby uzyskać więcej informacji i aktualizacji, odwiedź:

O Opulousie

Opulous wprowadza NFT i DeFi do przemysłu muzycznego, zmieniając sposób, w jaki muzycy uzyskują dostęp do potrzebnych funduszy i zapewniając platformę startową dla pierwszych muzycznych NFT i pożyczek kryptograficznych chronionych prawami autorskimi. NFT oferują ludziom łatwy dostęp do inwestowania w tradycyjnie niepłynne aktywa, takie jak prawa autorskie do muzyki. Ich giełda NFT umożliwia każdemu inwestowanie w muzykę, handel udziałami w prawach autorskich i uzyskiwanie przychodów z tantiem wraz z ulubionymi artystami.

Aby uzyskać więcej informacji i aktualizacji, odwiedź:

Źródło: blockonomi.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy