22 dni temu

Jako prawdziwa esencja decentralizacji, zespół Shiba Inu (SHIB) skupił się na zapewnieniu społeczności natychmiastowych uprawnień

Zespół Shiba Inu (SHIB) ogłosił pierwszą fazę DOGGY DAO, znaną jako DAO 1 (Beta), w celu ciągłej pracy nad decentralizacją.

Przeczytaj : Shiba Inu potwierdza, że ​​Shibarium użyje KOŚCI jako rodzimego tokena gazowego, wskazówka, że ​​mega niespodzianka czeka na SHIBArmy

Według oficjalnego wpisu na blogu Shiba Inu (SHIB):

DAO 1 koncentruje się na zapewnieniu społeczności natychmiastowej mocy w celu decydowania, które projekty kryptograficzne i pary w pulach ShibaSwap WOOF będą należeć oraz w jaki sposób zostaną rozdzielone nagrody $BONE (punkty alokacji).

Wraz z uruchomieniem nowego systemu głosowania społeczności, użytkownicy będą mogli rozdzielać swoją siłę głosu, trzymając $tBone (postać $BONE) w swoich preferowanych projektach, aby skutecznie stawić czoła następującym problemom:

„1). Udostępnij te projekty w oficjalnych basenach Shiba Inu. 2). Wybierz, w jaki sposób wpłyną one na punkty dostępowe, które zadecydują o ilości KOŚCI $, jaką pary otrzymają jako nagrody. 3). Zachęcanie do osiągnięcia tej systematycznej metody DAO poprzez w pełni zdecentralizowany proces społeczności”.

Zespół powiedział dalej:

„DAO 1 to potężne narzędzie, ponieważ o nagrodzonych pulach płynności będą w pełni decydować użytkownicy. Uniemożliwia to programistom dokonywanie tych właśnie wyborów. Odpowiedzialność spada na społeczność i to, czego chcą doświadczyć na platformie. Dlatego od tego momentu wszelkie projekty, które chcą stanowić część naszych pul WOOF, będą musiały być podejmowane w drodze głosowania społeczności”.

Tymczasem „DAO 2 będzie systemem, który pozwoli społeczności na składanie ogólnych propozycji do rozważenia lub sprawdzenia przez nasz zespół Multisig i rasy”.

DOGGY DAO ma zostać wydane w oparciu o metrykę krok po kroku i podejście etapowe. Pozwala to społeczności zrozumieć potrzeby i wymagania projektu, jednocześnie uwzględniając możliwości, jakie ten ekosystem oferuje społeczności.

Zespół zauważył ponadto, że jest to ważny pierwszy krok w ich zdecentralizowanej wymianie, aby się rozwijać, jednocześnie sponsorując wszystkie korzyści dla armii Shib z takich par i witając nowych udziałowców do korzystania z platformy.

Źródło: thecryptobasic.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy