miesiąc temu

Ariane Capital Notes Wyniki funduszu inwestycyjnego Stellar Crypto pomimo okresów niedźwiedzi w 2021 roku

Genewa, Szwajcaria, 31 grudnia 2021 r.,

Ariane Capital odnotowuje silny wzrost w 2021 r., torując drogę dla większych i lepszych rzeczy w 2022 r. i później. Poruszanie się po wodach kryptowalut na wczesnym etapie pozwoliło zespołowi na zdobycie wieloletniej wiedzy i wyprzedzenie rynku. W rezultacie jej produkty okazały się bardzo wydajne i nadal zapewniają inwestorom optymalne zwroty niezależnie od warunków rynkowych.

Na kryptowalutach pojawiły się popularne instytucje i inwestorzy. Chociaż początkowo określano je jako „bezwartościowe, spekulacyjne pseudo-aktywa-, ogólna atrakcyjność aktywów kryptograficznych dramatycznie wzrosła. Te aktywa mają ogromny niewykorzystany potencjał i każdy chce mieć udział w akcji.

Rosnący popyt na ekspozycję na kryptowaluty pozwala kryptowalutowym funduszom inwestycyjnym wykorzystać dynamikę. Ariane Capital, renomowane biuro wielorodzinne, jest jednym z niewielu europejskich graczy finansowych z doświadczeniem w sprawach kryptowalut od 2014 roku. Wierząc w kryptowaluty na wczesnym etapie, firma pozycjonuje firmę jako czołowego rywala wśród kryptowalutowych funduszy inwestycyjnych.

Ariane Capital zapewnia swoim klientom potężne narzędzia i narzędzia, ARBA FUND, zaprojektowany do poszukiwania możliwości arbitrażu, odnotował miesięczny wynik na poziomie +0,12% w maju 2021 r. Godne uwagi, ponieważ wszystkie rynki straciły w tym miesiącu ponad 50%, ale ARBA FUND rozwiązanie nadal przynosiło zysk. Co więcej, wyniki ARBA FUND w 2020 r. wyniosły +41,75%, a wynik w 2021 r. był bliższy +15%. Niezbędny jest ciągły wzrost i wydajność.

Benjamin GUEZ współzałożyciele Ariane Capital powiedzieli: „Wielu naszych rówieśników wkracza w świat kryptowalut, co moim zdaniem jest dobre dla całej branży. Należy jednak zauważyć, że jest to świat insiderów, do którego trudno jest dotrzeć: jeśli nie masz silnego, doświadczonego zespołu, łatwo mogą się zdarzyć błędy”.

ARBA SPIN to stosunkowo nowy pojazd oparty na certyfikacie, skoncentrowany na absolutnych osiągach. Miesiąc po wprowadzeniu produktu na rynek, produkt odnotował rentowność +12,5% pomimo bessy na wszystkich rynkach. Dzięki zespołowi zarządzającemu Ariane Capital i skupieniu się na właściwościach generatora alfa, taka wydajność jest możliwa. Identyfikacja możliwości z wyprzedzeniem tworzy przewagę konkurencyjną, której nie można znaleźć nigdzie indziej.

O Ariane Capital

W miarę rozkwitu propozycji funduszy inwestycyjnych dedykowanych kryptowalutom, ARIANE CAPITAL jest na szczycie gry, posiadając ponad siedmioletnie doświadczenie w świecie kryptowalut.

Odwiedź naszą stronę internetową: https://arianecapital.com/

Łączność
  • Benjamin GUEZ
  • B.guez@arianecapital.ch
Źródło: blockonomi.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy