24 dni temu

Ariane Capital uruchamia ARBA Spin, fundusz kryptograficzny, który oferuje absolutną wydajność

Ariane Capital, tradycyjne biuro rodzinne działające na rynku kryptowalut od 2014 roku, wprowadza na rynek certyfikat ARBA SPIN, aktywnie zarządzany z długoterminowym celem kierunkowym.

Fundusz łączy fundamentalną analizę kryptowaluty z możliwością wykorzystania zidentyfikowanych możliwości w celu uzyskania najlepszych zysków.

W ciągu ostatnich dwóch lat branża kryptograficzna zyskała popularność i masową adopcję, a tradycyjne instytucje finansowe coraz częściej zaczęły szukać ekspozycji na tę nową klasę aktywów.

( Źródło obrazu )

Wraz z ewoluującym popytem na aktywa kryptograficzne, Ariane Capital zauważyła, że ​​jej klienci poszukują długoterminowej, kierunkowej ekspozycji i aby zaspokoić ten rosnący popyt, firma uruchomiła ARBA SPIN, aby zaoferować absolutną wydajność.

ARBA SPIN przyniósł stopę zwrotu +12,5% w pierwszym miesiącu po uruchomieniu i podczas bessy . Ariane Capital przypisuje ten wynik „cechom zespołu zarządzającego, który był generatorem alfa, który był w stanie zidentyfikować kilka znaczących możliwości”.

Pomimo tego, że jest konserwatywnym biurem rodzinnym, odnotowuje „rosnący popyt” ze strony swoich klientów, powiedział w wywiadzie Benjamin Guez, współzałożyciel biura wielorodzinnego Ariane Capital. Fundusz stosuje metodologię zarządzania ryzykiem z istniejącymi narzędziami, takimi jak opcje czy kontrakty futures.

„Rynek jest teraz świadomy zmienności aktywów bazowych i chce mieć dedykowaną alokację ryzyka, biorąc pod uwagę duży potencjał klasy aktywów kryptograficznych w tym wszechświecie” – powiedział Guez.

Bycie wczesnym i silnym

Ariane Capital, jeden z nielicznych operatorów na europejskim rynku finansowym, ma już do dyspozycji fundusz arbitrażowy ARBA FUND, którego celem jest oderwanie się od rynku. Był to pierwszy na rynku regulowany i ustrukturyzowany fundusz arbitrażowy.

Podczas dekoniunktury w maju ubiegłego roku, kiedy rynek kryptograficzny odnotował straty przekraczające 50%, fundusz ARBA osiągnął miesięczny wynik na poziomie 0,12%. Jednak w miarę jak sektor kryptograficzny ewoluuje i nadal zyskuje adopcję, luki arbitrażowe i możliwości kurczą się, co skutkuje 15% zwrotem w 2021 r. w porównaniu z wynikami w 2020 r. wynoszącymi +41,75%.

Skupione na technologii rodzinne biuro, Ariane Capital, weszło w kryptowalutę na wczesnym etapie, około ośmiu lat temu. W tym czasie sektor kryptowalut był wciąż nieprzejrzysty i nowy, a firmie zajęło kilka lat, aby otworzyć konto bankowe i zaoferować płynność swoim klientom.

Od tego czasu firma zgromadziła zespół specjalistów rynku finansowego i doświadczonych zarządzających funduszami, specjalizujących się we właściwym podejściu do zarządzania ryzykiem, aby oferować usługi od struktur prawnych po otwieranie depozytów.

Ma teraz również wewnętrzną zdolność do analizowania wszechświata kryptowalut, inwestowania w niego i wspierania jego rozwoju.

Bycie na początku gry oznacza, że ​​„pozwoliło nam wyprzedzić i zsynchronizować się z całym światem krypto” – powiedział Guez.

Źródło

Źródło: www.newsbtc.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy