23 dni temu

Prawdopodobnie najbardziej znienawidzony projekt kryptograficzny jest dzisiaj o prawie 20%

Internet Computer Protocol (ICP) przeżywa kolejny powolny dzień dla całego rynku. Czy posiadacze toreb ICP mają zamiar wygłupiać wszystkie papierowe ręce?

Pokryty:

  • Akcja ceny ICP
  • Dlaczego nienawiść?

Akcja ceny ICP

Wykres 24-godzinny ICP
ICP 24-godzinna opieka wykresu CryptosRus.

Jeden z najbardziej znienawidzonych projektów kryptograficznych, Internet Computer Protocol, świetnie sobie radzi z niekończącą się konsolidacją rynku kryptowalut. ICP obecnie handluje w przedziale 34 USD.

W chwili publikacji „Komputer Internetu” zyskał prawie 20% w ciągu ostatnich 24 godzin i ponad 30% w ciągu ostatnich 30 dni. Jednak protokół jest, hmm, znacznie poniżej swojego rekordowego poziomu.

Polecane: Top Five Crypto Beefs 2021

W maju ICP handlował nawet 750 USD. Nie jestem pewien, jaki jest procentowy spadek w stosunku do wszechczasów, ale nie sądzę, że musimy go obliczać, aby wiedzieć, że jest duży.

Niemniej jednak na Twitterze są tacy, którzy są uparty na ICP. Jak ta osoba, która myśli, że ludzie sprzedają swoje Bitcoiny za Internet Computer Protocol.

Dlaczego nienawiść?

ICP może nie jest najbardziej znienawidzoną monetą — ta korona prawdopodobnie należy do BSV — ale nie jest pod żadnym względem kochana. Czemu?

Zapytaj kogoś, kto kupił najwyższy poziom.

W maju Internet Computer Protocol pojawił się znikąd. Nie było zbytniego szumu wokół samego projektu, ale mimo to został on otwarty na kilku głównych giełdach jednocześnie. Ten rodzaj wdrożenia jest nietypowy dla projektu. Binance i — co więcej — Coinbase są znane z tego, że nie spieszył się z dodawaniem projektów.

Jak ICP trafiło na te giełdy? Być może było to zaangażowanie Marca Andersena, założyciela Netscape? Jeśli tak jest, to nie mogę się doczekać reakcji Toma z kryptograficznego projektu Myspace.

Cokolwiek to było, powód, dla którego wszyscy nienawidzą ICP, nie ma nic wspólnego z tym, że nie płaci on opłat za handel na Uniswap. Problem polegał na tym, że prawdopodobnie był to zrzut VC. Nie zostało to jeszcze udowodnione, ale biorąc pod uwagę różnicę w cenie między majem a teraz… ojej.

Polecane: Założyciel Dfinity wzywa Cardano, odpowiada Charles Hoskinson

Źródło: cryptosrus.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy