20 dni temu

Czy inwestorzy kończą z monetami memów z psami? Dowiedzieć się

  • Dogecoin o łącznej wartości ponad 15 milionów został przeniesiony.
  • Chociaż Floki Inu ma uderzające podobieństwo do psa Elona Muska.

Według statystyk Dogecoin Whale Alert na Twitterze, wieloryby wysłały ponad 15,5 miliona dolarów w Dogecoin do anonimowego portfela w ciągu ostatnich 24 godzin. Dogecoin o łącznej wartości ponad 15 milionów zostało przeniesionych w 14 oddzielnych transakcjach, przy czym największa suma to ponad 15 milionów Dogecoin na raz.

Doniesiono, że Mozilla Foundation, organizacja non-profit zarządzająca Mozilla Corporation, która stoi za kilkoma aplikacjami internetowymi, w tym popularną przeglądarką Firefox, zaakceptowałaby wpłaty kryptowaluty, w tym Dogecoin ($DOGE).

Dzięki współpracy z BitPay , czołowym procesorem płatności kryptowalutowych , Mozilla ogłosiła akceptację wpłat kryptowalut w mediach społecznościowych. Ze względu na zmienny charakter kryptowalut darowizny są przeliczane na dolary amerykańskie.

Wybuchowy 2022

Inni uważają, że dni monet memów z motywem psów są policzone. W pewnym momencie małe inwestycje Shiba Inu wzrosły do ​​milionów dolarów, ale zwracają uwagę, że duże zyski są zwykle witane odpowiednimi odwróceniami. Gdy tylko Dogelon Mars pojawia się na zdjęciu, nastrój natychmiast się zmienia. Chociaż Floki Inu ma uderzające podobieństwo do psa Elona Muska, inicjatywa nie jest powiązana z dyrektorem generalnym Tesli . Ponadto jako token płatniczy ma niewielki wpływ.

Jako jeden z trzech cryptocurrencies Wyznaje do posiadania wraz z Bitcoin i eter, dogecoin jest ściślej związana z Musk niż Floki Inu.

Z drugiej strony przypadek użycia tokena płatności Dogecoin jest postrzegany jako porażka. Według wielu, koszty transakcji dla $DOGE są droższe niż dla XRP, sieć nie jest zbyt skalowalna, a detaliści nie akceptują jej zbyt szeroko. Cokolwiek ludzie myślą, wydaje się, że rok 2022 będzie rokiem wybuchowym dla wszystkich kryptowalut, w tym monet memów z psami, i są one tutaj, aby pozostać.

Źródło: thenewscrypto.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy