22 dni temu

Fundacja APENFT współpracuje z ekosystemem TRON, aby sponsorować Hackathon GameFi

Singapur, Singapur, 28 grudnia 2021 r.,

Hackathon wspierający programistów i promujący rosnący trend GameFi

Wiodący rynek NFT APENFT, we współpracy z TRON, jednym z największych i najpopularniejszych na świecie systemów operacyjnych opartych na blockchain, uruchomił pierwszy w historii APENFT & TRON GameFi Hackathon.

Koncepcja GameFi zyskała w tym roku znaczną popularność, ponieważ łączy ekosystemy gier typu blockchain DeFi, NFT i P2E, zapewniając użytkownikom dostęp do świata możliwości zarobkowych. Hackathon jest otwarty dla wszystkich programistów, którzy chcą budować projekty GameFi na blockchainie TRON. Rejestracja i zgłoszenia do pierwszej fazy Hackathonu rozpoczęły się 20 grudnia 2021 roku i potrwają do 20 lutego 2022 roku.

Aby wzmocnić pozycję programistów i pomóc przyspieszyć rozwój GameFi w ekosystemie TRON, Fundacja APENFT sponsoruje pulę nagród o wartości 500 000 USD na bardzo oczekiwany Hackathon, którego wyniki zostaną ogłoszone 1 marca 2022 r. Zwycięskie drużyny otrzymają również wsparcie od Zespół programistów TRON i możliwość zaprezentowania swoich projektów w studiu na żywo DoraHacks dla większej widoczności. Ponadto najbardziej obiecujące projekty otrzymają również kompleksowe wsparcie APENFT w zakresie finansowania i inkubacji po Hackathonie.

Hackathon APENFT & TRON GameFi został zaprojektowany, aby pomóc projektom GameFi nowej generacji uzyskać większą ekspozycję wraz z pełnym wsparciem ze strony zespołu programistów TRON. W skład jury Hackathonu wchodzą jedne z najbardziej znanych osobistości, między innymi z Binance Labs, Cadenza, IVC i EVC.

Wszystkie zwycięskie kwoty w Hackathonie zostaną rozdzielone w USDT, przy czym pięć projektów zostanie wybranych na podstawie liczby głosów sędziów. Zwycięzca otrzyma 200 000 USD, zdobywca drugiego miejsca otrzyma 120 000 USD, a pozostali trzej zwycięzcy otrzymają po 80 000 USD, 50 000 USD i 30 000 USD. Dodatkowo dwa kolejne projekty zostaną wybrane na podstawie głosowania społeczności. Zwycięzca nagrody „Community-Choice” i „Developers' Choice” otrzyma po 10 000 dolarów każdy.

O APENFT

APENFT wykorzystuje funkcje blockchainów Ethereum i TRON oraz systemu plików BitTorrent (BTFS), aby zbudować pomost między znanymi artystami a ekosystemami blockchain, jednocześnie wzmacniając krypto-native artystów – wszystko za pośrednictwem NFT. APENFT działa w wielu obszarach, w tym przydział środków finansowych na najlepsze platformy NFT i dzieła sztuki, inkubację wybitnych artystów NFT w celu nawiązania lepszych powiązań między uznanymi artystami a światem NFT, sponsoring galerii, produkcję wystaw sztuki i wiele innych.

O TRON

TRON jest poświęcony przyspieszeniu decentralizacji Internetu za pomocą technologii blockchain i zdecentralizowanych aplikacji (dApps). Założona we wrześniu 2017 r. przez HE Justina Suna sieć TRON nadal osiąga imponujące osiągnięcia od czasu uruchomienia MainNet w maju 2018 r. W lipcu 2018 r. nastąpiła również integracja ekosystemu BitTorrenta, pioniera zdecentralizowanych usług, który może pochwalić się prawie 100 milionami aktywnych użytkowników miesięcznie. Sieć TRON zyskała niesamowitą trakcję w ostatnich latach, z ponad 52 milionami użytkowników w blockchain i ponad 2,3 miliarda transakcji. Ponadto TRON jest gospodarzem największej podaży stablecoinów w obiegu na całym świecie, wyprzedzając USDT na Ethereum w kwietniu 2021 r. Sieć TRON zakończyła pełną decentralizację w grudniu 2021 r. i jest teraz wyłącznie zarządzanym przez społeczność DAO.

Łączność
  • Taylor Zhao
  • kontakt@apenft.org
Źródło: coinfunda.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy