17 dni temu

AMC CEO ujawnia DOGE, SHIB Płatności nadchodzące w marcu

Prezes AMC, Adam Aron, ujawnił swoje plany dodania płatności DOGE i SHIB do platformy w marcu tego roku, o czym możemy dowiedzieć się więcej w dzisiejszych najnowszych wiadomościach dotyczących kryptowalut .

Prezes AMC, Adam Aron, mówi, że firma jest na dobrej drodze, aby zaakceptować DOGE i SHIB jako opcje płatności w marcu w pierwszym kwartale. W zeszłym roku sieć kinowa zaczęła akceptować kryptowaluty jako opcję płatności, a klienci mogli kupować bilety do kina za pomocą BTC, ETH, Bitcoin Cash i Litecoin . Adam Aron potwierdził również, że DOGE również dołączy do składu i przeprowadził ankietę, pytając swoich zwolenników na Twitterze, czy sieć kin może zaakceptować SHIB.

shib handluje
SHIB kosztuje obecnie około 0,00002962 USD, co oznacza spadek o 14% w tym samym okresie. Poniższy wykres przedstawia trend cenowy Shiba Inu w ciągu ostatnich pięciu dni.

Ankieta zyskała przytłaczające poparcie, a CEO ogłosił, że SHIB również pojawi się na platformie za 60-120 dni dzięki współpracy z BitPay. BitPay to popularny procesor płatności kryptograficznych, który dodał SHIBA jako jedną z ofert, zgodnie z życzeniem samego Aron. Ponieważ obie te monety memów są akceptowane przez sieć kin, będzie to oznaczać wiele dla przyjęcia monet memów na całym świecie. Aron zauważył:

„Wielokrotnie byłem pytany, kiedy AMC spodziewa się rutynowo akceptować Dogecoin i Shiba Inu w przypadku wszelkich płatności dokonywanych za pośrednictwem strony internetowej AMC i aplikacji mobilnej. Powiedziano mi, że nadal jesteśmy na dobrej drodze do obiecanego wdrożenia w pierwszym kwartale, a dokładny termin realizacji jest najprawdopodobniej w marcu”.

cena sztyftu
Cena SHIB spadła w ciągu ostatnich kilku dni Źródło SHIBUSD na TradingView

Impuls do przyjęcia monet memów z motywem psów był silny w ciągu ostatniego roku. W zeszłym miesiącu gigant technologiczny Newegg zaczął akceptować SHIB jako opcję płatności, a Regal Cinemas podążyło za AMC, akceptując DOGE później w 2021 roku. w momencie pisania tego artykułu cena Doge oscylowała wokół 0,1566 USD, co oznacza spadek o 10% w ciągu ostatniego tygodnia, podczas gdy SHIB spada teraz o 14% w ciągu ostatniego tygodnia.

Jak niedawno informowaliśmy, fani DOGE często głośno mówią w mediach społecznościowych, ale jest tu dodatkowa wskazówka: DOGE jest znany jako popularna moneta memowa, podczas gdy AMC jest znany jako wiodący „akcja MEME”. ruch giełdowy memów rozpoczął się w styczniu, kiedy użytkownicy ze społeczności Reddit zaczęli kupować akcje, które według tradycyjnych wskaźników, takich jak AMC, GameStop i Nokia, były postrzegane jako akcje o niskiej wartości lub słabsze.

Źródło: www.dcforecasts.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy