miesiąc temu

Prawie 75% zrzutów $ SOS zostało zgłoszonych, ale czy istnieje potencjalna cena?

Niedawny airdrop $SOS zespołu OpenDao zaskoczył wiele osób. Nagradzanie użytkowników oepnSea za dotychczasową aktywność to sprytny pomysł, nawet jeśli pozostaje nieco dziwny. Do tej pory odebrano prawie 75% podaży tokenów airdrop, a prawie 200 000 adresów zgłosiło swoje tokeny.

$SOS zrzut zrzutu powiódł się

Interesujące jest to, jak podekscytowani entuzjaści kryptowalut wciąż przechodzą przez airdropy w 2021 roku. Liczne platformy i protokoły tworzą natywne tokeny od pierwszego dnia, co jest standardowym podejściem. Inni mogą wprowadzić tokeny tygodnie lub miesiące po uruchomieniu, nagradzając wczesnych użytkowników i zwolenników. OpenDao nie należy do żadnej kategorii, ponieważ nie ma oficjalnego powiązania z rynkiem OpenSea NFT.

Jednak projekt nagradza użytkowników tego rynku na podstawie liczby transakcji i wydanych środków. Wielu użytkowników może odebrać tokeny bez żadnych problemów, chociaż ich łączne saldo może się różnić. Ci, którzy wydali dużo pieniędzy na platformę, aby odwrócić NFT , zarobią więcej $ SOS, co jest dobre lub złe.

Źródło: Dune.xyz

Ponieważ 50 bilionów tokenów wejdzie do obiegu z powodu zrzutu, należy się zastanawiać, jak duży jest potencjał cenowy. Obecnie 1 milion dolarów SOS jest wart 7,32 dolarów, chociaż w ostatnich godzinach wartość ta była znacznie wyższa. Jest to bardzo zmienny atut, czego można się spodziewać po zrzutach. Większość użytkowników natychmiast wypłaci te „darmowe pieniądze”.

To normalne, że wykres posiadaczy $SOS w czasie nieco się spłaszcza. Prawie 200 000 adresów posiada token, a 74,9% podaży przydzielonej do zrzutu zostało odebranych. Użytkownicy mogą zgłaszać roszczenia do 30 czerwca 2022 r., choć wydaje się, że termin ten nie będzie konieczny. Wielkie pytanie brzmi, czy ludzie będą trzymać ten token na dłuższą metę, czy użyją go przede wszystkim jako aktywów spekulacyjnych.

Dumping trwa

Inne statystyki potwierdzają, że $SOS jest naprawdę zainteresowane, ponieważ ma stosunkowo wysoki wolumen obrotu. Prawie 118 000 transferów tokenów wygenerowało ponad 602 miliony dolarów wolumenu transakcji. To zdrowy znak dla tokena, który nie ma nawet tygodnia, chociaż wydaje się, że istnieje większe zainteresowanie sprzedażą $SOS niż kupowaniem. To też nie jest niczym niezwykłym, ponieważ zrzuty często są szybko likwidowane przez odbiorców.

Źródło: Dune.xyz

Co ciekawe, całkowity wolumen na transakcję pozostaje bardzo mały. Bardzo niewiele transakcji wynosi ponad 100 USD, co sprawia, że ​​ogólny wolumen obrotu jest jeszcze bardziej niezwykły. Dodatkowo wydaje się, że wolumen kupna powoli nabiera tempa. Nie doprowadzi to automatycznie do ogromnego wzrostu cen, chociaż nikt nie wie, co ten zrzucony token będzie robił w przyszłości. Pod względem użyteczności jest to puste płótno, a opcja postawienia $ SOS może okazać się atrakcyjna.

Źródło: cryptomode.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy