13 dni temu

Algorand współpracuje z izraelskim uniwersytetem badawczym, aby wspierać edukację blockchain

Fundacja Algorand nawiązała szczególny rodzaj partnerstwa z Uniwersytetem Izraela, aby promować edukację w branży blockchain i kryptowalut.

Oprócz lepszego modelu biznesowego, wiele firm kryptograficznych stara się przeforsować prawdziwą edukację na temat Crypto i technologii opartej na blockchain, aby następne pokolenie mogło pracować nad tymi technologiami, aby wykorzystać je bardziej perfekcyjnie, a także przynieść nową rewolucję w technologii przemysł z ich zaawansowanym programowaniem.

W poście na blogu Fundacja Algorand ogłosiła , że nawiązała współpracę z wiodącym izraelskim uniwersytetem badawczym, Bar Ilan (BIU). Celem tego partnerstwa jest jedynie promowanie edukacji wśród studentów na temat technologii blockchain.

Wszyscy studenci studiów licencjackich, którzy są skłonni do znajomości kryptografii, otrzymają wiele rodzajów edukacji na temat technologii blockchain, takich jak odzyskiwanie prywatnych informacji, nieświadoma pamięć RAM, homomorficzne udostępnianie sekretów, sygnatury progowe i przecinanie zbiorów prywatnych.

Ta sesja edukacyjna będzie trwać w szkole od 23 stycznia do 26 stycznia 2022 roku.

Sean Lee, dyrektor generalny Algorand Foundation, stwierdził, że Algorand Foundation jest skłonna wspierać edukację w zakresie blockchain i kryptografii do 12. szkoły zimowej BIU. Dalej kontynuuje:

„Edukacja ułatwi dalszą adopcję blockchain, co jest kluczowym elementem ciągłego rozwoju globalnego ekosystemu Algorand”.

BIU potwierdziło, że zapewni sesję edukacyjną również za pośrednictwem filmu na YouTube, aby globalnie uczniowie z każdego kraju mogli uzyskać dostęp do edukacji.

Wsparcie Binance w edukacji kryptograficznej i blockchain

Kilka dni temu giełda Binance ogłosiła , że współpracuje z Nuclio Digital School. Główną inicjatywą Binance jest promowanie edukacji w zakresie edukacji kryptograficznej i Blockchain.

W poście na blogu Binance zapewniło, że zapewni edukację na temat identyfikowania schematów Ponzi, monet memów, a także ma na celu nauczanie w sieci 3 i opartych na blockchain projektach Metaverse, takich jak projekty blockchain.

Przeczytaj także: Sandbox planuje uruchomić Metaverse „Mega City”

Źródło: bitcoinik.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy