19 dni temu

Algorand wprowadza grę „Graj, aby zarobić” do gry Metaverse Racing Drone

Wyścigi dronów to szybko rozwijająca się forma rozrywki, która pozwala zawodnikom przetestować podejmowanie decyzji w ułamku sekundy i używać montowanych na głowie wyświetlaczy, aby jak najszybciej nawigować swoimi niestandardowymi dronami po ustalonej trasie. Drone Racing League (DRL) podobno współpracuje z Playground Labs, aby przenieść popularną koncepcję do metaverse.

Kluczowe dania na wynos:

  • DRL i Playground Labs, firma specjalizująca się w budowaniu infrastruktury metaverse nowej generacji, ogłosiły, że pracują nad grą wyścigową dronów, która będzie zawierać mechanikę Play-to-Earn (P2E) i będzie zbudowana na wysoce wydajnym blockchainie Algorand .
  • P2E szybko zyskuje rozgłos w branży kryptowalut i gier. Nowy model monetyzacji umożliwia graczom zarabianie zasobów cyfrowych, które można przenosić między różnymi tytułami gier i stanowi wyraźny kontrast w stosunku do mechaniki stosowanej w tradycyjnych grach wideo.
  • Zgodnie z komunikatem prasowym gracze będą mogli rywalizować o udział w nagrodach w postaci niewymiennych tokenów (NFT) i tokenów cyfrowych, co jest prawie wszystkim, co jest obecnie znane. Obie firmy nie ujawniły jeszcze dalszych szczegółów na temat nadchodzącej gry.
  • Decyzja o wybraniu Algoranda jako kręgosłupa nowej gry w wirtualnej rzeczywistości ma miejsce cztery miesiące po tym, jak DRL podpisał umowę o wartości 100 milionów dolarów z szybko rozwijającą się platformą kryptograficzną.
  • Wyścigi dronów odniosły wielki sukces w ciągu ostatnich kilku lat – przewiduje się, że globalny rynek wyścigów dronów wzrośnie z 412 milionów dolarów w 2019 roku do 2,1 miliarda dolarów do 2026 roku.
  • Algorand, wyspecjalizowana sieć warstwy 1 zoptymalizowana pod kątem interoperacyjności blockchain, zdecentralizowanych finansów (DeFi) i NFT, wskoczyła na 20. miejsce na rynku w zaledwie dwa i pół roku od premiery.
  • Cena ALGO, natywnego tokena platformy, wzrosła o 2,74% w ciągu ostatnich 24 godzin i prawie 12% w pierwszych dniach 2022 roku.
Źródło: coincheckup.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy